Günlük at yarış tahminlerine ulaşmak için ücretsiz sitemizden aşağıdaki bağlantıya tıklayıp kolayca ulaşabilirsiniz. At yarış tahminleri grubun üstünde bir at olan EMPEROR SION tam bir sınıf koşu safkanı. Kariyerine başladığı günden bu yana birçok grup mücadelede boy gösteren ve iki kez kazanmakla beraber tabela içerisinde de yer bulan kalite isim hazırlıklarına Bursa iç pistinde devam ediyor. Son dönemin başarılı aprantilerinden Danyel Kaya ile start alacak olan Emperor Sion'un ağır kilosuna rağmen bu gruba hakim olmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

 


CANIMBABAM: Kalite safkan Başseklavi'nin tam kardeşi olan Canımbabam son dönemde toparlandı ve gerçek gücüne yakın bir performansla koşmaya başladı. Bugün iştirak ettiği iki yarışı da kazandığı Tolga Yıldız'la yeniden bir araya gelen tay son ikinciliğinde Fırtına Toynok'a boyun farkıyla kaybederken buradaki rakiplerinden Biana'yı aynı farkla gerisinde bırakmıştı. Kalite olarak bu gruptan farklı olduğunu düşündüğüm safkanın bu yılın en iyi yükseliş gerçekleştiren jokeyi Tolga Yıldız idaresinde kayıpsız bir yarışa daha imza atarak kazanmasını bekliyorum. Küçük ve alternatif kuponlarda tek olarak değerlendirilebilir. 


RASİMBEY Yarış hayatına bu sezonun başında 3 yaşlı olarak başlayan isim, maiden da kazandıktan sonra Ş-3 galibiyeti ve ardına elde ettiği İkisi 1200 kum olmak üzere dört birincilik sert rakiplerle idi.Bu piste uzun mesafeli koşuda dördüncülüğünden sonra İstanbul'da hazırlıklarını sürdüren safkan, iki 1200 işini 1.15 ile tamamlayıp, kısa sprintini ise iç pistte 800'ü 49,3, 400'ü 23.4 rahat yaptı. Sevdiği pistte ilk atımdır. Grubun en iyi derecesine sahip Royal Capuccino burada 58.5 KG ile 1.12.22 yaptı.Kısa araya rağmen tuttuğu formuyla ikinci şanslı isimdir. Grubun kaliteli isimi Emperer Sion koşunun süratli gitmesi durumunda devreye girebilir. Sert grupta dördüncü kalırken arada az da olsa sıkışan Captaın Stell o güne nazaran 10 KG eksik koşacak rakipleri biraz daha uygunlaşmış durumda. Kuponlarda olması gereken isimlerdendir. Bursa pistinde ikinci olurken dikkat çeken Qavıy son tuttuğum isimdir.

At yarış tahminleri İstanbul'da katıldığı koşuda stili dışı koştuğunu düşündüğüm tay, ağır kilo ile numarayı alarak beyaz bayrak ayna yapmaya çalışmıştı. Son koşusunu ise bu pistte 1200 kuma çıkarak tamamlayıp Canımbabam'ın birinci Biana'nın ise üçüncülükte kaldığı yarıştan dördüncü olarak ayrılmıştı. İstanbul'da 1200'ü 1.26, 1000'i 1.10, 400'ü 28  rahat çalışması ve uzayan mesafe ilk atımdır. Tolga Yıldız ile farklı performans ortaya koyan Canımbabam iki koşu önce bu pistte kazanmıştı.Bursa'da hazırlıklarını sürdürüp 1200'ü 1.25, 1000'i 1.12, 400'ü 28 rahat işi ve denk grupta ikinci şanslı isimdir. Dinlendikten sonra İstanbul pistinde bir koşu gören Yaramaz, hazırlıklarını bu pistte 800'ü 56, 400'ü 27.4 çok rahat ile tamamladı. Koşunun sürpriz adayıdır. 

VELİAHTIM Bursa'da son yarışını ağır kilo ile koşup ikincilikte kalan safkan uygun rakipler ile start alacak. Önde seri ve hafif kilolu rakipleri bulunmasına rağmen ilk atımdır. 

Dört ay önce de banko olarak önermiştim. O gün ikinci olarak koşudan ayrılmış üç aylık ara vermek zorunda kalmıştı. Art arda iki Ş-3 ve bir maiden yarışta fazla etkili olamadı. Son koşusundan önce çok cazip konumdayken yeniden idmanlarında ki toparlanmış halini görünce ilk at olarak önermiştim ve ikincilikte kalabilmişti. Düzlük boyunca koşuyu koparma isteği fazlaca dikkat çekiciydi. At yarış tahminleri iki gün önce gerçekleştirdiği 600'ü 39, 400'ü 26 çok rahat işi ve uyumlu aprantisiyle günün bankosu olarak öneriyorum.