Ücretsiz at yarışı tahminleri sitemize hoş geldiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayıp yorum ve görüşlerimize ulaşabilirsiniz..Bursa pistinde beşinci olduğu koşudan beri uygun rakiplerin arasına düşmesini beklediğim Niziplikız, kısa mesafeli çim yarışları ve İstanbul'da katıldığı sentetik kum koşularında etkili olamadı. Bursa'da katıldığı son 1200 kumda ki koşusunda ise 200 direği geçilirken grubun içinde yer almasını başardı. Yarışı kazanan Allıyarim hariç, ikinci ile arasında 1.5 boy fark gibi bir fark vardı. Bursa pistin de 800'ü 56, 400'ü 26 işi de yeterli olan at yarışı tahminleri Niziplikız sürprizi gerçekleştirebilir.

 Son yarışında bankomuz, bir önceki koşusunda ise ilk atımızdı. Artık zamanının geldiğini düşündüğüm safkanın, uyumlu aprantisiyle birinciliğe uzanmasını bekliyorum. 600'ü 40, 400'ü 26 işinde fazla sıkıştırılmadan yaptığını düşündüğüm Valbuena yeniden bankom.At yarışı tahminleri inanın son yarışında safkan için yazdığım yorumu Plovdiv'i o gün tek verdiğim için yanıltıcı olmasın bir koşu daha görsün bekleyeyim diye silmiştim. Anne Shaylee Gazi şampiyonu Fair Tail temsilcisi. Kendisi de diğer şampiyon Fairson ile kardeş. Rakiplerine göz gezdirdiğim de bende kazanacak duygusu ön plana çıktı. Jokey tercihi ve uygun kilosu, pistin tam istediği gibi ıslak olması, bu pistte yaptığı son işinde ise 600'ü 37,4, 400'ü 24,.3 rahat galobuyla kazanmasını bekliyorum bankomdur. 

Durmuşkardeşler'de bugün pistin durumundan dolayı iyi koşmasını beklediğim bir isim en azından çok atla geçenler sürpriz hanesinde yer verebilirler. 

Bugün Kocaeli'de at yarışı tahminleri takip ettiğim isimleri şablon şeklin de twitter hesabımdan paylaştım. Gün içerisinde yada akşamları bundan böyle paylaşımlarım olacaktır.