Günlük fanatik at yarışı tahminleri ve diğer gazetelerin at yarışı tahminlerine sitemizden ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayıp faydalanabilirsiniz. Fanatik at yarışı tahminleri sıralamasında koştuğu son 5 yarışın 4ünde ikinci kalan ve bu yarışların bir kaçında starta kalan safkan son yarışında sadece 1 boy kaldı ve bu grupları rahat geçen Dorsa'ya saldırıp baş farkıyla da olsa ikinci kaldı.Bu kez mesafenin 100 metre daha uzamış oluşu önlerde Kızgın Akrep,Beton Ayak ikilisin süratlendireceği ve bunlara Doruyiğit, Neşvan, Desen'in de katılacak olmasıyla tempoların üst seviyeye ulaşacağı koşuda Ahmet Çelik'in son düzlüğe bırakacağı gücüyle en dıştan gelerek grubu toplamasını beklediğim Topraksu'yu sizlere günün bankosu olarak öneriyorum.

2.Ayak: Kesinlikle yarın 6lı ganyanın bana göre en zor ayağı olan yarış burası çok denk safkanlar koşuyor benim sizlere tavsiyem olabildiğince çok atı buraya yazmanız tabi bütçenize göre sıralamam şablonda olacaktır. Her ne kadar sıralama versem de hepsi yazabileceğimiz bir ayak burasıdır. Bu grupları zaman zaman geride bırakabilen ve kilosunun normale dönmesiyle ilk şansı Albunea'ya veriyorum. Her daim yarışın içinde olmasına rağmen bir türlü kazanamayan Kısmetkız, önde iyi bir tempo kurarsa sonlardaki ataklara cevap verebilecek kapasiteye sahip Çakırçelep, son yarışında gayet tatminkar bir üçüncülük elde eden Alıcıkuş, sert biniciyle Seherin Sesi, sonlarda kesinlikle çok sert gelecek Görgüncan, bu grupları her zaman geçebilecek potansiyele sahip Açık Kırmızı yazarak bu ayağı geçebiliriz.

3. Ayak: Adana'daki ilk yarışı olan 1500 metrelik kum yarışında 1.5 boy starttan geç çıkış yapıp virajı net sonuncu dönmesine rağmen düzlükte aprantisinin teşviklerine cvp vererek adeta kanatlanan Madenci yarıştan üçüncülükle ayrılmıştı. Bu kez mesafenin uzaması daha lehine görünen ve Gökhan Gokacakaya gibi baş jokeylerden biriyle start alacak olmasından ötürü alternatif tek adayımdır.Favorinin eksik koşması halinde ise uzayan mesafelerin lehine olduğunu düşündüğüm ve Adana'da adeta sınıf değiştiren (3 yarış 2 ikincilik 1 de birincilik) elde eden Evergrande'den iyi bir yarış bekliyorum, Son olarak da bu iki ismin birbirlerini kollaması halinde ayağına seri isim olan ve kalitesine inandığım uzunda ne yapacağı soru işareti olan  Whıte Hart Lane gibi kaliteli ve inatçı bir karaktere sahip olan anne kardeşi bulunan Sun Of Day yazarak rahat bir yarış izleyebiliriz.

Fanatik at yarışı tahminlerin de verdiği ve son yarışına hayran kaldığım ve bu kez şartların daha lehine olduğu görülen Bildenhan starla beraber alacağı liderliği kimselere vermeden beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Son yarışını adeta gezinti yapar gibi kazanan kaba kumun çok iyi atlarından olan Bayemir muhtemelen 2 gidip düzlükte Bildenhan'ı atlamaya çalışacak en az hata yapanın kazanacağını düşündüğüm yarışı bu iki isimle geçebiliriz.

5. Ayak: Burada size ilk sıradan bahsedeceğim safkan muhtemelen agfde ya en son yada bir üstü konumda olacak ama benim çok şeyler beklediğim bir isim.Ayağına seri olan bu safkan hep önde kaçan atlarla girdiği mücadeleler sonucu sonlarda dama diyordu bu kez her şey lehine görünüyor 1 starttan çıkacak olan Red Macto eğer düzlüğe kadar biraz idareli gelirse Emrah Sincan'ın sert teşvikleriyle bir baş bir boyun bir burunda olsa kazabilir ve günün sürprizini gerçekleştirebilir sürpriz sevenlere alternatif tekimdir. Son yarışlarının hepsi birbirinden güzel olan Herring, bir dostumun kulağıma fısıldadığı ve bu kez çok iyi koşmasını beklediği Limoncello,Uzun mesafeleri çok iyi koşan ve bu grubu geçebilecek kapasitede olan Didonato, kilosu ağır görünse de sonlarda sert gelebilecek olan My Tıtanıum ve son olarak da İskeçe yazarak bu ayağı geçebiliriz.

Fanatik at yarışı tahminlerinin yoğunlaştığı 166 günlük bir arası olmasına rağmen hazırlıkları gayet tatminkar görünen BiTurbo dinçlikle bir solukta bitirebilir.Startta kalmasına rağmen sonlarda çok güçlü gelen Karakuş iyi bir çıkış yapması halinde kazanabilir.İyi bir kan hattına sahip olan İstanbul'da 2 yarış görüp Adananın yolunu tutan ve başarılı aprantisiyle start alacak olan Bakırcı,son yarışında pistten etkilenen Rosemary, grubun en iyi derecelerinden birini elinde bulunduran Direktör,adana 3 yarış gören ve bu kez daha hazır hale gelen Atlıkan, son yarışı fena olmayan Denef ve son olarak da Yarda Gel yazarak bu ayağı geçebiliriz.