Günlük İstanbul at yarışı tahminlerine ve diğer hipoodromların programlarına sitemizden aşağıdaki bağlantıya tıklayıp ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.İstanbul at yarışı tahminlerinde  katıldığı çim yarışlarından beri takibimde bulunan tayın Kocaeli'ne geldikten sonraki sürecinde sorunları olduğunu tahmin ediyorum. Son koşusunda üçüncü olduğu yarışı hariç, öncesinde sadece gezintilerle yarışlara hazırlanıyordu. Actargo kısrağı ıslak piste kolayca uyum sağlayacak diye düşünüyorum. Form grafiğini de sürekli yukarıya doğru taşıyan bir isim olarak rakiplerinin zayıflığıyla ben kazanacağı kanaatindeyim. Ayhan Kurşun'un stiline  de çok yatkın olan Actalion'u günün bankosu olarak öneriyorum. 

TOROSDAĞI Yakaladığı üstün performansla son dört yarışından kolayca kazanarak ayrılan safkanın ağır kiloyla kazandığı İzmir yarışında ki gerisinde bıraktığı rakipleri de sertti. Pistin durumundan etkilenmediği taktirde yakın ara start alacak olsa da kazanmaya en yakın isimdir. Alternatif tekim.

KRALİÇE: İdman pistindeki en beğendiğim at Kraliçe oldu. 22 - 34 çalışması o gün pistte olan 65 at arasında en iyi dereceydi. Annesi Dubai Güzeli de şampiyon aygırlarımızdan Kaneko'nun ana kardeşi. Orjini çok iyi olan safkan ilk yarışında maidenden çıkabilecek güce sahip görünüyor. Küçük kuponlarda tek olarak yazılabilir. 

İstanbul at yarışı tahminleri son yarışının son düzlüğüne grubun en arkasında çıkan safkan sonlarda iç kulvara girerek burada ataklar yaptı ve de ikincilik elde etti. Bugün daha az atlı bir yarış var ve de özlediğimiz jokey Selim Kaya biniyor. Halis Karataş'ın yokluğunda yine form tutup sahalara renk katmasını çok isterim. Laguna'nın yaptığı çalışmaları da çok beğendim. Bu grubun tam kendisi için biçilmiş kaftan olduğunu düşünüyorum, bankomdur. 

EGENİN ASLANI Kaizbert'in iyi tayların dan bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ileriliyor düşüncesindeyim.Üç yaşlılığına da çok geç başladı.Sezon sonu yaklaşırken gördüğü yarışlarında tam olarak hazır olmamasının verdiği sıkıntıyla istediği neticeleri hanesine yazdıramamıştı. Bursa'da kazandığı koşuda zorlanmış gibi görünse de biraz orjinin den dolayı doğasında var. Son ikinciliği bu pistte daha uzun mesafedeydi. Lokumoğlu'na yarışın bitmesine yakın bir mesafe de teslim oldu ama gerisinde de iyi tayları gerisinde bıraktığı kanaatindeyim. Tolga Yıldız Kaizbert'lere en iyi binen jokey olarak yerini almış durumda. Daha zayıf rakiplere üstünlük kurabilecek forma sahip Egenin Aslanı'nı günün bankosu olarak öneriyorum. 

UÇANOK İstanbul pistinde kazandığı yarışıyla çıkışa geçeceğine inandığım kalite safkan bugün vasıtasıyla bulduğu şartlar kendisine yeniden birincilik kazandıracak düşüncesindeyim. İstanbul at yarışı tahminleri rakip olarak gördüğüm isimler Rinaldo ve Kırcaali'ydi. Onların ağır kiloda start alması dezavatajını lehine çevirecek güce ve jokeye sahip Uçanok'un farklı pedigresi ve ıslak pistte kazanacağı yönünde oluşan düşüncemden dolayı günün  ikinci bankosu olarak öneriyorum.