01 Mayıs Kara Kamçı Gulfstream At Yarışı Tahminleri (GÜNCELLENDİ)


BRAND (KOŞMAZ)

Gulfstream'da iki koşuya çıkan safkan ikinci yarışında favoriler arasında yer almasına rağmen fazla etkili olamamış. 11 haftalık ara sonrası pistlere tekrardan dönüyor. Rakipleri uygun olan Brand'ın Hazırlıklarında ise iyi dereceler çıkardığı mevcut. Son işi 800'ü 49 rahat,son zamanlarda sürpriz isimlerle ile koşular kazanan formda jokeyi ile en şanslı isimdir. 

AWASOME ACTION

Yarış hayatına başladığı Gulfstream'da binicisi Edgar Zayas ile  kazanan ve sonrasında ikinci olduktan sonra kötü sonuç alıp,  ara verdikten sonra Stakes yarışta sert rakiplerle mücadelesinden altıncı olarak ayrılmış. Sezona iki kötü başlangıç yaptıktan sonra ikinci, olduğu yarışında ilgi çeken safkanı bugün bankoolarak önereceğim. 800'47.2 rahat yapan Awasome Action'nu Antrene eden Gilberto Zerpa dokuz gün içerisinde %38'lik kazanma istatistiğine sahip. Yeniden piste Edgard Zayas ile çıkan safkan şansı yüksek isimdir. 

MO OF THE WEST

Yarış hayatına bu pistte çim yarışı ile başlayıp fazka sıkıştırılmamasına rağmen birinci ile arasında fazla fark olmadan yarıştan beşinci olarak ayrılmış.  Bugün yarışların kuma alınma ihtimalide var fakat kısrak kum pistte de etkili olacaktır. Anrenörü Clement'in yarış hayatına başlayıp, ikinci startlarını kazanan isimlerde yüzdesi %20.Binicisi Tyler Gaffoline'nin ise eküri ile 60 gün içerisinde yaptığı yolculuklarda kazanma oranı %27. İkilinin bugünde birinciliklerine bir yenisini daha eklemesi kolay olabilir. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

CHASING THE CANDY

Son iki yarışında düşüş yaşayan safkanın aha önce iki kez mesafenin üzerinde iki koşudan galip ayrılmış. Rakiplerinin son koşularına oranla daha düşük seviyede olması Saez Avantajıyla birinciliğe yakın gösteriyor. Favorimdir.

JAKARTA (KOŞMAZ)

Pen National'da 4 koşudan üç galibiyet çıkartıp, Gulfstream'a getirilen safkan buradaki ilk yarışında kazanarak seriye devam etmiş. İlk defa 1200 üzeri mesafeye çıkacak. Kum pistte nasıl koşar diye merak edersek Pen Natioanl'da kazandığı yarışların tamamı kum pistte. 800'ü 49.5 ve 800'ü 48.3 rahat işleri ve Ortiz avantajıyla favorimdir. 

SNAP HOOK 

Geçen ay dördüncü kez Gulfstream dördüncü kez Gulfstream'da piste çıkıp tabelanın son sırasında yer edinen safkan bugün daha uygun rakipler ile start alacak. 1600 mesafe üzeri iki defa kum piste çıkıp, Saratoga ve KEENALAND'DA ikincilikler alıp başarılı olmasını bilmiş. Favori hanesinde öncelikle kuponlara yazılmalıdır. 

Günün 5. ayağında 10 yarıştan çıkartıldığı için 9 şablona eklenmiştir.NORMAL ŞABLONUM

2.11.5.8.10
9.6.12
1-MO OF THE WEST
1.5
5.1.4.6.11.9
1.3.8.4

36 TL 

ALTILIM

2.11.5.8.10.9
9.6.12.1.5.14
1-MO OF THE WEST
1.5.3
5.1.4.6.11.9
1.3.8.4

126 TL 
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski