Sevgili dostlar Gulfstream'da bugün hava kötü. Koşuların kum piste alınma ihtimali üzerine iki farklı şablon yayınlayacağım. Yorumlarımı daha çok kum piste alınacakmış gibi hazırlayacağım. Herkese bol şans diliyorum.

CONSILIUM 

Grupta kum piste en yatkın isim. Bu yıl katıldığı altı koşuda henüz tabeadan düşmezken, dördünde kazanamasada ikincilikler almasını bildi. Binicisi Martinez ile ise üç defa piste çıkıp, tamamında biri çim olmak üzere ikincilikler almış. Kilosu da rakiplerine biraz daha uygun. Grupta yakaladığı fırsatları lehine çevirebilme ihtimali yüksek Consılıum, her iki pistte de kazanabilecek potansiyele sahip olduğundan ilk sırada değerlendirilmesi gereken isimdir. 

SÜRPRİZ ATLARI VERMESİYLE TANINAN JASON BLEWITTS'IN YORUMLU GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

LIFE IN SHAMBLES

Yarışın kum piste alınması halinde en şanslı isimdir. Geçtiğimiz yıl 4 farklı ilin kum pisttinde 1200 ve üzeri koşularda yer alıp iyi sonuçlar almış. Bunların içinde Tom Fool Handicap (Gr. 3)'de dördüncü, Carter Handicap (Gr. 1)'de tablanın hemen ardında beşinci olurken tek birinciliğini ise daha düşük seviye olan rakipleri yanında 25 bin dolarlık bir ikramiyenin sahi olmuş. Aqueduct'ta gördüğü iki yarışta ise bir ikincilik alırken son yarışında altıncılıkta kalmış.Antrenör jokey eşleşmesinde ise Vazquez son 20 koşudan üç birincilik çıkartırken, Antrene eden Peter Valder'in ise 60-90 gün arasında koşmayan isimlerle %11'lik kazanma oranı var. Ülkemizdeki %4'lük AGF oranını hak etmediğini düşünüyorum. Sürprizde şans verilmelidir. Şuan yedek at konumunda yer alan 10-TREV kum piste dönmesi halinde koşunun mutlaka kuponlarda olması gereken isimdir. Son koşularının tamamını kum pistte kazanmış bir isim. Bunların tümüde kısa mesafede. Yaşına rağmen süratiyle şanslı olacaktır. Çim pist koşarsa ben Trev'idışarı atacağım. 

YODEL E. A. WHO 

Son iki yarışında şansızlıklar yaşayan safkan bugün kazanması adına denk rakipler ile start alacak. İki koşu önce tam atağa kalkacakken virajın sonlarına doğru önü kapanınca dış kulvara açılmış ve yapabileceği hamleleri geç yapmasına rağmen ikincilikte kalmış. Alıncı olduğu son yarışında ise start çıkışında devrilme tehlikesi yaşayınca koşuya adapte olamamış bir isim. 

FUEL THE BERN

Agf tablosunda geri planda tutulup, %8'lik orana sahip safkan yurt dışında erken bahis oranlarında tutulan bir isim. Geçtiğimiz yıl Aqueduct, Belmont ve Saratoga pistlerinde iyi sonuçlar almış. Bugünse rakipleri oldukça denk. Eğitmen Gargan, koşucularının% 26'sını 90 ve üzeri gün boyunca koşmayan isimlerle kazanmış. 800'Ü 50 VE 47.5 Rahat işleri yeterli isim kuponlarda yerini almalıdır. 

Çıkan atlar belli olduktan sonra kum pist şablonu geniş haliyle güncelleyeceğim. Şansınız bol olsun..


 Yarışlar kum piste alınmıştır. 

ALTILIM

9.11//7.12
9.3.2.4.5.8
2.3.6.5.1
8.10//14.2
3-YODEL E. A. WHO 
5.2.6.1

24//100 TL