Dün Will Rogers'ta bankom kazandı. Ancak bizi mahveden şey, Mullberry yarışında Karate Hottie'nin son anda yarıştan çıkması oldu. Çünkü hem Mullberry hem de o kaçak atlardı. Ben de bu yüzden 8-4'ü ayırarak 4 at önermiştim. Eğer o daha erken yarıştan çıksa 8 Mullberry'yi banko yazabilirdik ve ikramiyeyi de alırdık. Nasibimizde olmadığını düşünüyorum. Bugün de iyi hazırlandım. Banko bulmak biraz zor oldu ama son ayakla şansımızı deneyeceğiz. 

1. KOŞU


9 JOHNNY LONGBOAT, sürekli daha iyi gruplarda koştu. Satış koşusuna ilk defa çıkıyor ve bugün daha öncekilere kıyasla çok çok zayıf rakiplerle karşılaşacak. 8 I'm A Star, daha üç kez koştu ve ikisinde üçüncülük yaptı. Gruptaki diğer atlara göre performansı daha iyi. Gold Note ve Crowned Leader, 15'ten fazla yarış yaptılar ama bu kadar iyi performansları yok. 

2. KOŞU


7 L. A Tower, kum pistte 33 kez koşup 8 defa kazandı. Zia Park'ta kazandığı koşuda buradaki rakibi 8 Dynabeaver da üçüncü olmuştu. L. A Tower, bugün ilk kez Will Rogers'ta koşacak. Ben bu grupta çok iddialı olacağını düşünüyorum. 1 Fred's Country Boy, üst üste dördüncü birinciliğinin peşinde ve favori kötü koşarsa daha önceki koşularından daha iyi koşması gerekmiyor. 6 I'm An Eight, mart ayında Turf Paradise'da dördüncü birinciliğine ulaştı. O da bu grupta iş yapar. 5 Got Mojo, iyi durumuyla sürpriz yapabilir. 4 Satellite, koşunun sürprizidir.

3. KOŞU


2 Sassy Seta, beyaz bayrak ayna yapmayı seven bir safkan. Oaklawn'daki son koşusunda da önde gitti ve 1 boy farkla kaybetti. Bugün daha iyisini yapabilecek durumda olduğunu çalışmalarında gösteriyor. Geçen ay Oaklawn'da kazanan ve burada üçüncülük yapan 1 Frontier Woman için en iç kulvar büyük avantaj.  3 Joy In The Journey, şubat ayında Oaklawn'da kazandı. Son koşusundaki grup bundan çok daha sertti. Bu kez ideal rakiplerle koşacak. 8 Quiet Spring'in form durumu çok iyi ve bugünkü rakipleri daha öncekilere göre epey zayıf. 

4. KOŞU
Antrenör Scott Young, bu yıl bu pistte çok yüksek kazanma oranına sahip bir antrenör. 3 Pussycat Pussycat, ilk koşusunda iyi bir hız indeksi elde etti. Edindiği tecrübeli ile bu defa çok daha farklı bir görüntüyle karşımıza çıkacaktır. 1 Plenty Of Munny, benzer grupta iyi yarış yaptı. Daha iyisini de yapabilecek bir at. 2 Lil' Shopper, yarış hayatına Oakland'da başladı. Toplam sekiz kere piste çıktı ve iyi yarışları var.  7 Lynne T ran, kariyerinin en iyi yarışını geçen ay Oakland'de yaptı. Bugün o yarışını tekrarlaması yeter.


5. KOŞU


10 U S Special Forces, mart ayında Will Rogers'ta ilk defa piste çıktı.  Tatminkar bir ikincilik yaptı. Pisti tanıyan safkandan bugün daha sağlam bir performans gelebilir. 2 Hickory Hill, kariyeri boyunca 9 koşu kazandı. Bugün, buradaki son iki koşusuna göre daha uygun rakiplerle koşacak. 1 Hollywood Square, burada iki kez piste çıktı ve ikisinde de ikinci oldu. Fakat o iki yarışı da bir alt gruptaydı. Beş kez kazanan 4 Ceeky, buradaki ilk koşusunda 5 Point Guard, kazanırken epey gerilerde bitirdi. Bugün jokey ve iç kulvar faktörleriyle değerlendirmeye alınmalı. 6 I'm Ready Again'in hem antrenörü hem de jokeyi formda. Dün de yarış kazandılar. Sürpriz gelebilir.

6. KOŞU

Üç yarış üst üste kazanan 10 Ancona, bugün de kazanırsa bu şartta bir daha koşamaz. Ama biz ne olur ne olmaz diyerek yazalım. 9 Diamond Legacy geçen ay; 1 Checkerboard ve 8 Right On By'ın gerisinde bitirmişti. Ama sonraki koşusunda daha iyi bir performans sergileyip ikincilik yaptı. 2 Sexy Dance, son koşusunda gerçek performansını ortaya koyamadı ama bugün bir alt gruba geldi. İç kulvar avantajı da var. Dikkat!

7. KOŞU

4 GOSPEL LUCILLE, son koşusunda 1100 metrede başarılı olamadı. Safkan daha önce 1200 metrede iyi bir yarış yapmıştı. Gruptaki tecrübeli atlardan biri. Alfred Triana Jr. da şu sıralar epey yarış kazanıp göze batan bir jokey. Dördüncü kulvar, bu yarış için önemli çünkü safkan tecrübeli. Çoğu yeni koşan rakiplerini geçmesini bekliyorum. 

Emeklerimizin zayi olmaması için tahminlerimizi paylaşarak bizi desteklemeyi unutmayın. Herkese bol şans diliyorum.

KARA KAMÇI'NIN WİLL ROGERS TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZYabancı Yarış Profesörü Will Rogers At Yarışı Tahminleri

7.8.1.6 // 5.4
2.1 // 3.8
3.1.2.7
10.2.1.4 // 5.6
10.9.1.8.2
4 GOSPEL LUCILLE BANKO

32 TL // 144 TL