1. KOŞU

1 GRAN OLD PARR ilk koşusunda kumda çıktığı gibi bitirmeyi denedi. Aslında son düzlüğe çıkıldığında kazanacak gibiydi ama birden tempo kaybedince 3 boy geride üçüncü oldu. Kantharos'un tayları çim kum demeden koşuyorlar.  Ben bugün bu safkanın kazanmasını bekliyorum. Yarış da kuma döndü. Artık tadından yenmez diye düşünüyorum.

Olur da çim pistte başarısız olursa ya da siz "ben burayı tek atmam" derseniz şimdiye kadar hiç tabela yapmamış olmasına rağmen üç yarışında da fena görünmeyen 2 Rank and File'ı mutlaka eklemenizi tavsiye ederim.


2. KOŞU

Sanki ben bu yarışı daha önce izledim. Bir yarış önce 6 Travy Boy, 3 Take Charge Dude ve 4 Killa Dee potoya taraklama girdiler. Farklar burun-burun-yarım boydu. Aynı koşuda 2 Arrivederla beşinci oldu. 

3. KOŞU

Gauzy'nin son yarışı iyi. Bugün hem iç kulvardan çıkıyor hem de Ortiz biniyor. Son iki koşuyula 3 Madame Moon da burada şanslı olur. 10 Grimpante, yarışlar kuma alınırsa koşar ve iddialı da olur. Grimpante'nin koştuğu yarışta üçüncü olan 11 Sunday Scheming de gözden kaçmamalı. İlk yarışında biraz oyalanıp geriye düşen 9 İnadequatilla da yarışın sürprizleridir.

4. KOŞU

Yarışların kuma alınmasıyla tartışmasız favorimiz: 10 Sagamore Mischief. 

Charliecando, son dört yarışının üçünde ilk ikide yer buldu. Fakat son katıldığı 1000 metre mesafeli yarış bunlar arasından en iyi performansıydı. Bugün yine aynı mesafede iyi kulvardan çıkacak olan safkan benim favorim. Orta mesafeden kısaya döndüğü son yarışında iyi görünen 8 Caribbean Gold üçlüsü küçük kuponlarda yeterli olur gibi. Nik Juarez'li 4 Fluent İn Sarcasm da geniş kuponlarda değerlendirilebilecek atlar. Kum pistte başarı beklediğim 1 Prince Igor da eklenebilir.5. KOŞU

Günün en önemli favorisi olarak katıldığı koşuda, startta biraz oyalanınca avantaj kaybeden 6 Talkthetalk, bu defa İrad Ortiz'le benim favorim. 2 No Seven Sende, son iki yarışında da daha sert gruplarla koştu. Ayrıca Miguel Vasquez, bugün bu safkanı tercih ederek binmiş. En son olarak 4 Toonie Loonie ile kazanmıştı.  5 Miss Maris, Tampa Bay'da yarış gördü ve daha öncesinde Monmouth Park'ta bir üst grupta üst üste ikincilikler yapmıştı. Jaramillo farkıyla ters bir sonuç çıkartabilir. 1 Mystic Comin Home, çıktığı gibi bitirerek kazandığı jokeyi ile ikide iki peşinde.

6. KOŞU

7 Speedy Hans, daha önce bu mesafede koşup tabelaya giremedi. Ancak verdiği aradan sonra yaptığı iki tabela, bu grupta kazanmasına yetecek kadar iyi. 5 Fried Rice King, her geçen gün ilerleme gösterdiğini idmanlarında ortaya koyuyor. Geçen yılki üçüncülükleri sert gruplarda olan ve burada bir alt grupta koşacak olan 3 Viper, Ağustos'tan beri koşmasa da 4 Swing West de sürprize açık yarışta yazılabilirler. Zaman zaman iyi yarışlar yapan 2 Rodeo Red, formda jokeyiyle iç kulvar avantajını iyi değerlendirmeye çalışacak. Blessed Journey, iğdiş edildikten sonra gözle görülür bir ilerleme kaydedememiş olsa da iç kulvar avantajıyla şanslı olabilir.

7. KOŞU

Yarışlar kuma alındığı için bankom: 10 Time To Two Step.

Aşağıdaki yorumlarım çim pist için yapılmıştır:

Ben bu ayakta  5 Elite Appeal ve 6 Strella's War'u rakiplerinden daha ön planda tutuyorum. İkisinin sonlarda önde birincilik mücadelesine girişmesini bekliyorum ve bu yüzden de küçük kuponlarda yeterli buluyorum.  

2 Lil Bit Dangerous, aradan gelecek olsa da geçen yılki yarışları iyi ve hazırlıkları da tam. Geniş oyunlarda değerlendirilebilir. Boş kilosuyla 7 Onezy's Dream ve zaman zaman iyi yarışlar yapan, aradan sonra dinçlikle ters yarış beklediğim 1 Ohmymy de geniş kuponlara yazılabilir.

8. KOŞU

Gilbert Zerpa'nın hazırladığı 1 Lovely Lady Lexi, her geçen gün artan bir başarı grafiğine sahip. En son Ocak ayında burada 1400 metre mesafede kolay kazandı. Bıraktığı yerden devam edebilir. Dancing Destroyer; 5 Royal Mistress ve 3 Go Gator Girl Go'nun önünde bitirmişti. Bugün bu üç safkanın da burada şansı var. 7 Bibiana da formda jokeyi Berrios ile ilave edilebilir.

9. KOŞU

Mart ayında Luis Saez'le kazandığı yarışa bakınca ben burada 5 Blakey, benim favorim. İstikrarlı safkan 3 French Quarter, son üçüncülüğü ile 10 So Long Chucky, yarışın sürprizini gerçekleştirebilecek potansiyele sahip olan 11 Big Boy Bruno ilk planda değerlendirdiklerim.Yabancı Yarış Profesörü Gulfstream At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 GRAN OLD PARR BANKO
6.3.4 // 2
1.3.11.9.12.2
10 SAGAMORE MISCHIEF // 5.8.4.1
6.2.5.1
7.5.3.4.2.1

21.6 TL // 144 TL 

2. ALTILI

10 SAGAMORE MISCHIEF // 5.8.4.1
6.2.5.1
7.5.3.4.2.1
10 TIME TO TWO STEP BANKO
1.6.5.3.7
5.3.10.11

24 TL // 120 TL