ENCHANTED RAMBAM

Bugüne kadar çeşitli hipodromlarda On kez kazanan altı yaşındaki safkan 259 araya rağmen şanlı olacağını düşünüyorum. Daha öncede iki defa ara sonrası piste dönüşlerinde kazanarak ayrılmasını bilmiş. Bu ay başında 800'ü 47.7 rahat ve 10 gün önce 1000'i 1.03 rahat işleri var. Hem antrenör hem de jokey eşleşmesine baktığımızda dün %4 AGF oranı ile günün beşinci ayağında kazanan Got Mojo'da birliktelikleri mevcut. Sert grupta sürprizi gerçekleştirebilir.

PULPIT PIE 

İlk yarışı ve bir sonraki koşusunda şans verdiğim isimdi. İlk startını koşu mesafesinde almış o gün yarış hayatının başlangıç koşusu olmasına rağmen yedincilikte kalıp mesafe adına biraz da olsa  kendisi için iz bırakmıştı. 42 gün önce ise 1100 kumda yine yedincilikte kalırken, mesafede etkilendiği için vasat bir görüntü ortaya koymuştu. Grupta vasat bir çok isimin topluluğu, her sonuca açık olması gibi etkenlerin yanına 800'ü 49 ve 48.7 çok rahat işleri ile sürpriz banko olarak değerlendireceğim. 

DIAMONATA

Rakipleri ile aranda fazla bir fark olmamasına rağmen mesafenin kısa olması ve son dördüncülüğünde gösterdiği performansa bakıldığında favori olmayı hak den bir isim. Fakat bu kadar yüksek AGF oranına sahip olması biraz düşündürücü. Avrupa ve ABD Bahis sitelerinin oranlarında 2 numaralı Los Suenos ile aralarında çok düşük bir fark var. Grupta hız endekslerine baktığımız zaman öne fırlayan bir isimin olmaması bu iki isimin dışına bile çıkabilme ihtimalini gösteriyor. Oaklawn'dan gelen TWILIGHT GLOW'da değerlendirilebilecek isimlerdendir. ALTILIM

6.3.1.4.5.9.8
1.7.9.11
6-PULPIT PIE
9.3.6
3.2.5
2.5.3.6

50.4 TL