Sevgili dostlar, Fransa yarışları ile ilgili bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.JOKEYLER

Fransa genelinde başarılı olan jokeyler bugün burada at binecek. Bunlar Oliver Peslier, Cristian Demuro, Maxime Guyon, İoritz Mendizebal. Elbette aralarında bir sıralama yaparsak şampiyon jokey Maxime Guyon, ilk sırayı alır. Yerimiz oldukça bu jokeylere şans verelim. Önemli bir sürprize imza atılırsa %90 üzerinde bu jokeylerden biri olur.

Jean-Bernard Eyquem ve Valentin Seguy isimli jokeyler burada dikkat edilmesi gereken başlıca yerel jokeyler. Bursa'daki Tokaçoğlu ve Gündüzeli ikilisi gibi. Eygquem geçen sene burada 32 kez at binip 7 defa kazanmış. Seguy ise bu yıl , bu pistte üç yarış kazanmış. Fakat burada daha da dikkat çeken isim, Julien Auge. 2014 yılından bu yana burada en çok yarış kazanan jokey olma unvanını iki kez elde etti. Yarın antrenör Christophe Ferland'ın safkanları ile çok şanslı olduğu söylenebilir.

JULİEN AUGE CRISTOPHE FERLAND'IN %5 AGFLİ GRUDGE İSİMLİ TAYI İLE GÜNÜN SÜRPRİZİNİ YAPMIŞTIR.

ATLAR

2. KOŞU

Programdaki safkanlar arasında ilk dikkat çeken isim, listed yarışta koşacak olan ve üçte üç yapma peşinde olan 2 Frohsim. Chantilly ve Deauville'de kazandıktan sonra burada da iddialı. Julien Ague ile koşacak olan safkan, başarılı antrenör Ferland tarafından hazırlanıyor. En ciddi rakibi ise ara sonrası iki başarılı yarış yapan ve kalite jokey Cristian Demuro ile koşacak olan 4 Again Music olarak duruyor. 7. KOŞU

Dikkat çeken bir diğer safkan ise son ayakta koşacak olan ve Didier Guillemin tarafınan antrene edilen 4 Sagaroi. İort Mendizebal ile koşacak olan safkan bu pist ve mesafede listed yarış galibi. Eğer ki iyi yarışlarından birini yaparsa kazanması işten bile değil. Elbette Olivier Peslier'in bindiği 6 Norathir, ve Maxime Guyon ile piste çıkacak olan 7 Guardian Fay, başta da söylediğimiz gibi: Yeri olanlar tarafından değerlendirilmelidirler.