BAHİS SİTELERİNİN DİEPPE YORUMLARI

Yorumlar saat 02:40'ta güncellenip eklemeler yapılmıştır. 

1. KOŞU

Favorimiz 2 XAAROS, buraya bir üst gruptan geliyor. Son olarak Wooded'ın kazandığı Grup 3 yarışta start alan safkanın o günkü formu burayı kazanmaya yeter.

1100 metre mesafeli koşuya katılacak olan birçok safkan başlık takıyor. 5 Black Morning (KAZANDI) burada koşan iki dişiden biri ve başlık takmayacak. Ayrıca buraya şartlı koşudan geliyor. 2 Lloyd, Chantilly'de kazanan atın çok gerisinde bitirmedi. 2019'daki formuna dönmüşse kazanabilir. 

1 Dutch Chop, iki yarış önce handikap mücadeleden birincilikle ayrılmıştı. Geçen cuma günü de Vichy'de altıncı oldu. Ayrıca Pierre-Charles Boudot, Philippe Sogorb'un atlarında bu yıl %50 kazanma oranına sahip. 


2. KOŞU

2 YMOHTEP; Toulouse ve Mont De Marsan'da kazandıktan sonra geçtiğimiz günlerde Bordeaux'ta listed yarışta boyun farkıyla kaybeden Joe Francis'in kazandığı mücadelede hatırı sayılır bir beşincilik elde etmişti. Birlikte katıldıkları koşularda %50 kazanma oranına sahip jokey Boudot ve antrenör Sogorb ikilisinden burada bir birincilik çıkabilir.

3 Golden Wood (KAZANDI), Mart ayında Fontainebleau'da kazanan safkan bugün hem 200 metre daha kısa mesafeye çıkıyor hem de Christophe Soumillon safkana binmeye devam ediyor. 1 Wookie, formunu yeniden buldu. İyi yarışlar yapan 5 Valeya usta antrenör Alain de Royer-Dupre tarafından itina ile hazırlandı. 18 aydır katıldığı koşularda etkili performanslar sergileyen 6 Pretorio da tabeladan iyi bir yer kapmaya çalışacaktır.

3. KOŞU

2 Dalvini (KAZANDI), bugün güçlü antrenör kalite jokey ikilisini bir araya getiren safkanlardan biri. Antrenörü Alain de Royer-Dupre ve jokeyi de Christophe Soumillon. Nisan ayında Longchamp'te katıldığı handikap yarışta iyi koşmuştu. Ondan sonra ise üst gruplarda yine iyi mücadele etti. Mesafe ve pist uyumuyla günün önde gelen safkanlarından biri. 4. KOŞU

1 KOURKAN, listed yarışlarda ve grup koşularda harika performanslar sergiledi. Nefes yönünden etkilenmezse Miss O Connor arkası ikinciliğini tekrarlaması bile bu grubu geçmesine yetecektir. 

3 Bliss For Ever (KAZANDI), istikrarlı yarışları ve bir kez daha Pierre-Charles Boudot ile piste çıkacak olmasıyla favorinin en ciddi rakibi. Pascal Bary tarafından hazırlanan ve Maxime Guyon ile koşacak olan 5 Lucky Doe,  Alain de Royer-Dupre'nun iyi orjinli Shannkiyr'i de favorinin hatasını kollayacak olan isimlerdir. 

5. KOŞU

1 Minnipa (KAZANDI), katıldığı dört koşuda da çok iyi performans sergiledi.  Safkan, Şubat ayında Cagnes'te 1600 metre mesafede ikinci olurken kazanmaya çok yaklaşmıştı. Bugünkü rakipleri savaşmadan mücadeleyi bırakmayacak safkanlardan oluşuyor. Ancak antrenörünün 200 metre daha uzun mesafe seçmesi, bu yarışın onun adına anahtarı olabilir. 

3 Kundrie, maiden yarışlarda sert gruplarda çıktığı mücadelelerin ardından handikap koşuya katılacak olan safkan, yeteneklerini sergiledi. Aynı zamanda jokeyi Pierre Charles Boudot da bir kez daha ona binecek. Katılacağı ilk handikap mücadeleden birincilik çıkartabilecek potansiyele sahip.


6. KOŞU

Beş yaşındaki 3 Tarcenay, son koşusunda kazanan atın 25 boy gerisinde ve 14 at arasında 14. sırada bitirdi. O gün son düzlüğe lider girmesine rağmen, giderek yerini kaybetti ve en geriye düştü. Ancak o yarışı ara sonrasıydı ve Mart ayından beri koşmuyordu. İştirak ettiği son beş yarışın üçünü kazanan safkan, gördüğü yarış sonrası bugün yeniden eski yarışlarından birini izleterek potoyu önde geçebilir.


6 Gourel (KAZANDI), bugünkü programda ilgi çeken atlardan biri. Safkan geçen yaz bu mesafede iyi yarışlar yaptı ve ardından antrenörü değişti. Ancak pistlere döndükten sonra yeni antrenörüyle hep yanlış mesafelerde piste çıktı. Bu yarışlarının hepsi 1400 metre ile 2000 metre arasındaydı. Bugün yeniden ideal mesafesine çıkacak olan safkandan iyi bir yarış bekliyoruz.


7. KOŞU

3 Carribean Bay, birkaç hafta önce ParisLongchamp'te katıldığı yarışın faydalarını burada görebilir. Mart ayında Croise'de kazanan safkan, son koşusunda yarışı önlerde götürdü ve son metrelere doğru beşinciliğe geriledi. Yeniden 1600 metre mesafeye çıkmış olması da bir başka avantajı olarak göze çarpıyor. 


DİĞER SİTELERİN DIEPPE TAHMİNLERİAT THE RACES FRANSA DIEPPE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 2-3-4-5
2. KOŞU: 5-6-3-2
3. KOŞU: 2-1 // 3-4-11
4. KOŞU: 1 KOURKAN // 2 // 4-3
5. KOŞU: 1-3 // 4-2-5
6. KOŞU: 7-10-1-3-5
7. KOŞU: 2-1-7-10-15

Not: At The Races yorumları her gün SİHİRLİ KANTARMA'da yayınlanmaktadır. 

BETTING TIPS FOR YOU DIEPPE AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 3 Lloyd - 2 Xaaros - 1 Dutch Cop
2. KOŞU: 6 Pretorio - 5 Valeya - 3 Golden Wood
3. KOŞU: 2 Dalvini - 10 Porsenna - 1 Letty's Marvel
4. KOŞU: 1 KOURKAN // 3 Bliss For Ever - 9 Thalyia
5. KOŞU: 1 Minnipa - 3 Kundrie - 8 American Lilly
6. KOŞU: 1 Kourkar - 8 Dance The Blues - 6 Gourel
7. KOŞU: 8 Chamaille - 15 David The Diva - 6 New Crackers

THE SUN DIEPPE AT YARIŞI TAHMİNLERİ


1. KOŞU: 2 Xaaros
2. KOŞU: 3 Golden Wood
3. KOŞU: 2 Dalvini
4. KOŞU: 2 Shannkiyr
5. KOŞU: 3 Kundrie
6. KOŞU: 8 Dance The Blues

7. KOŞU: 8 Chamaille