Altılı tahmin siteleri arasında ücretsiz olarak oluna devam eden sitemizi takip etmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.
Altılı Tahmin siteleri Yeni yılınızı kutlarım. Dün Kara Kamçı ve Gizli Eküri sezonun ilk altılılarını doğru tahmin ederek güzel başlangıç yaptılar. İnşallah bende bugün kurguma çok güveniyorum aynı başarıyı sağlamak adına herkese bol şans diliyorum..


MISS BALKAN Stili rakibinin çok bulunduğu koşuda son koşusuna baktığımda daha sert grupta numarayı almayı başarmıştı. Ateşgeçirmez ve Madama Alya gibi iki formda klas tayların arasında uzun süre lider götürdüğü yarışı rakiplerinin sert sprintine dayanamadığı için çizgiye çok az kala yerde teslim olarak tamamlamıştı. Öne erken çıkabilirse kazanma oranı en yüksek isimdir. Yanına ölçekli şablon için son iki yarışı ölçü almadığım, İstanbul;'dan formda geldiğini düşündüğüm gurubun sprinter isimi olan Eastenders'i yazarak sürpriz hakkımı bu isimden yana kullanacağım.

ARKANSAS SOUL Altılı tahmin siteleri Kazanma zamanının geldiğine artık inanıyorum Sezon ortasında kazandığı koşularla birlikte devam etse de dikkat ederseniz HANDİKAP puanı 100'ün üzerine hiç çıkmadı. Genel olarak Şartlı koşularda daha etkili olan safkan toplamda beş birincilik elde etmiş. Kocaeli'de kayıt yaptırdığı KV-7 koşudan da kaçarak burayı tercihlemiş. Son koşusunda  Kocaeli'de sert grupta tamamlayan ve ikinci olurken de starttan beş boy geç çıkmasına karşın ikinciliğiyle  göz dolduran Arkansas Soul'un şartları dolana kadar etkili performans ortaya koyacağını düşünüyor, bu koşu ile de kazanmak adına başlangıç yapacağına inancım tam olduğundan günün ölçekli şablonlara günün bankosu olarak öneriyorum. 

ŞAHİNGÖZ  Çok daha iyi koşularını izleyeceğimiz den şüphem olmayan isim üçüncü aydan sonra 8 aylık araya rağmen gördüğü yarışların da gücünü topladığına inandığım safkanın son koşusunda kısa mesafede olduğu için kazanamadı. Uzun mesafe koşu performansı daha farklı görünen Şahingöz bu seneki tek birinciliğini 200 kum da elde ederken daha etkili rakipleri geride bırakmayı bilmişti. Altılı tahmin siteleri Yaptığı hazırlıklarıyla beraber kolay gruba düştüğüne kanaat getirdiğim Şahingöz'ü günün bankosu olarak öneriyorum.