1. KOŞU

1 OMMEEL, Deauville'deki cesaret verici üçüncülüğünün ardından bu kez de mesafenin uzamasıyla koşunun önde gelen ismidir. 

2 Zealandia, Saint Cloud'daki dördüncülüğüyle güven veren bir başka at. 3 Whaze de benzer şekilde ilk startında üçüncülük elde etti. O da bugün Maxime Guyon ile düşünülebilir.

Francis Graffard'ın antrene ettiği Sea the Stars tayı 7 Moon Palace'a oldukça hafif kiloyla koşacak olmasıyla şans verilebilir.
2. KOŞU

4 LADY PORTIA, favori olarak katıldığı mücadelede kötü koşmuştu ancak aradan sonra olduğu için bu görmezden gelinebilir. Pierre-Charles Boudot'un binmeye devam etmesi ve antrenörünün bu yıl maidenlerde çok başarılı olan Francis Graffard olması ile favorimiz.

Antrenör Francois Rohaut bugün ilk kez 1 Shariq'te başlık kullanacak. Sheikh Hamdan Al Maktoum’un tayı bu ayın başında Toulouse'ta dördüncü olmuştu. Crsitoph Soumillon ile iyi bir yarış yapmasını bekliyoruz. Jean-Claude Rouget'un tayı 5 Ultramarine, ekim ayında Deauville'deki üçüncülüğünde iyi görünüyordu.

İlk kez koşacak olan 7 Kavira, yeri olanlar için tavsiyemizdir.3. KOŞU

4 NAT KING, bu yıl biri Grup 3'te olmak üzer iki iyi yarış yaptı. Mart ayındaki yarışında kalite safkan Frohsim'in gerisinde bitirdi. Ardından Grup 3 Prix La Force da Pao Alto'nun gerisindeydi. Bu iki yarışı, bu grubu geçmesine yetecek kadar iyiydi. 

Godolphin'in 3 Ziegeld'i ve Henri Devin'in antrene ettiği 5 Natural Path henüz yarış kaybetmediler. Ziegfeld'in kazandığı maiden yarışta koşan beş safkan daha sonra yarış kazanma başarısı gösterdiler. Natural Path; Moulins'te ve Maisons'da yarış kazandı.

4. KOŞU

Andre Fabre'nin antrene ettiği 6 VINTERN'e bugün, geçtiğimiz günlerde yine aynı antrenörün Queen Of Love isimli tayı ile kazanan Alexis Pouchin binecek. Dünyaca ünlü Juddmonte harasının sahibi olduğu safkan bir Frankel temsilcisi. İlk koşusunda Deauville'de beşinci olmuştu ve şu anda durumu daha iyi.1 Bengal Bay, yeni antrenörü ile ilk kez piste çıkıyor. İlk koşusu Ascot'taydı. Antrenör Andrew Hollinshead 3 Kloster'i daha ilk yarışında listed koşuda denedi.  

7 Merci Pour Tout, 9 Caline ve 10 Cap Skirring üçlüsünün form durumları iyi.5. KOŞU

Christophe Soumillon, bu koşuyu en son 2005 yılında kazandı. Bugün isa yarışın en şanslı atı 6 SPINNING MEMORIES'e binecek. Pascal Bary'nin antrene ettiği safkan, bu ay içerisinde çok etkileyici bir birinciliğe imza attı. Aynı zamanda geçen yıl bu koşuyu ikinci olarak bitirdi. Şu anda form durumu çok iyi ve geçen yıldan daha iyi koşarak kazanabilecek durumda.

Bu ayın başında Fontainebleau'da koşan 7 Devil, daha önce bu koşuda beş farklı tayı ile kazanan Freddy Head tarafından antrene ediliyor.

6. KOŞU

6 URWALD, Saint-Cloud'da maidenden çıktıktan sonra listed yarış kazanmıştı. Andre Fabre o yarışından sonra safkanı grup koşularda koşturdu. Bunun üzerine ilgilileri safkanı Jean-Claude Rouget'a teslim etti. Bugün önemli ölçüde klas düşürdü. 

5 Midnight Shine'ın aradan sonra katılıp altıncı olduğu yarışı pek önemsemiyoruz. Ayrıca o gün üzerinde apranti Jules Mobian vardı. Bu kez ise Mikael Barzalona biniyor.

9. KOŞU

2018'in startı jokey Mickaelle Michel, Japonya macerasının ardından yeniden kendini buldu.  Bugün bineceği 12 BELLE IMPRESSION az da olsa üst grupta üçüncü oldu. Normalde 55 kg olan safkan, Mikaelle'nin binmesiyle 50 kg'a koşacak. Dış kulvardan çıkan safkan yarışın başlarında iyi yer tutarsa birincilik için idialı olacaktır. 


DİĞER SİTELERİN CLAIREFONTAINE TAHMİNLERİ

AT THE RACES TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 3-1-2-7
2. KOŞU: 4-5-1-6
3. KOŞU: 5 NATURAL PATH // 4-3-2
4. KOŞU: 5-6-7-10
5. KOŞU: 3-7-1-6
6. KOŞU: 1-6 // 5-11-7-10
7. KOŞU: 3-2 // 8-5
8. KOŞU: 3 TARIDA // 1-5 // 12-4
9. KOŞU: 1-2-3-12