1. KOŞU

İlk kez koşacak olan iki safkanın katıldığı yedi koşulu bir maiden yarış. Biz burada usta antrenör Henri-Alex Pantall ve şampiyon jokey Mickael Barzalona'nın buluştuğu, tecrübeli safkan 6 WILD MAJESTY'yi ön planda tutuyoruz. Bu ikili geçtiğimiz günlerde ilk kez koşan Camogie isimli tayla da yarış kazanmışlardı. 


4 kg apranti indirimi ile piste çıkacak olan 5 Matello, geçtiğimiz yıl iki kez ikincilik elde etmişti ve bu yıl Strasbourg'daki ikinciliğinde iyi form tuttuğunu gösterdi. 2 Excalibur ise son buluşmalarında Matello'yu az farkla da olsa gerisinde bırakmıştı.


3. KOŞU

1000 metre mesafeli handikap mücadeleye gelecek olursak, istikrarlı safkan 3 End Of Story en son bir araya geldiklerinde 7 Qayes'i burun farkıyla geçerek üçüncü olmuştu.  4 La Mirada ve favorimiz 5 ON THE EDGE en son Chantilly'de bir araya geldiklerinde yarış potoda bitmişti ve On The Edge ikinci olurken La Mirada üçüncü olmuştu. Cristian Demuro, bugün tekrar La Mirada'ya binerken, On The Edge'e bu defa son zamanlarda defalarca kazanan Boudot binecek. 8 Victorious Champ inişli çıkışlı performansına bugün jokeyi Mickael Barzalona ile bir son vermek istiyor.

4. KOŞU

2 SHAMS BRAZILERO, Vichy'de ilgililerinin yüzünü bir kez daha güldürecek gibi duruyor. Pia Brandt tarafından antrene edilen altı yaşındaki safkan bu ayın başında Chantilly'de harika performans sergileyerek ikinci olmuştu. Ondan önce ise yine Chantilly'de sentetik pistte Cristian Demuro ile kazanmıştı. Bu kez kantarmayı Maxime Guyon aldı. Daha önce Brandt'ın safkanlarına birçok kez binen başarılı jokey, bugün yeni bir başarıya yakın duruyor. 

1 Achille Des Aigles'in iyi koşacağını düşünmemize sebep olan birçok etken var.  Öncelikle formunu bulduğunu söylememiz gerekiyor. Şu anda, Ağustos ayında bu pist ve mesafede kazandığı yarıştan daha iyi durumda. Ayrıca bu yarış, onun normalde koştuğu gruplardan daha zorlu değil. Chantilly'de her geçen gün formunu yükselten safkana bugün sürpriz şansı verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

5. KOŞU

2 NEHOU, Chantilly'de sekizinci olurken tecrübe eksikliğinden etkilendi. Ardından katıldığı koşuda dördüncülük elde ederken formunu epey ilerletmiş görünüyordu. Safkan bugün o yarışlarında elde ettiği deneyimle maidenden çıkabileceği bir grup bulmuşa benziyor.

Maxim Guyon'u şanslı bulduğumuz bir diğer safkan ise KatafonicCarlos Laffon-Parias'ın hazırladığı safkan, ilk yarışında Deauville'de kum pistte çıktı ve o gün bazı trafik sorunları yaşadı. Yarışı ortalarda götüren safkan daha sonra gerilere düşüp tekrar toparlamıştı. Eğer trafik sorunu yaşamasa daha iyi bir yerde bitirebilirdi. Bizce o günkü performansı, bugün burada üst sıralarda şans verilmesini hak ediyor.

4 Blanc Buisson ve 1 Vasco da Gama ikilisi ise hata kollarlar.6. KOŞU

4 ANOBAR, henüz maidenden çıkamadı fakat safkan çok nadir kötü koşuyor. Bugüne dek en iyi koşusunu iki yarış önce Saint Cloud'da listed yarışta yapmıştı. Son koşusunda dördüncü ancak orada namağlup İrska ve kaliteli birkaç dişi vardı. Bugünkü grup ise ilk birinciliğini elde etmesi için önemli bir fırsat gibi duruyor. 

5 Princess Ilia, Chantilly'de kariyerine iyi bir başlangıç yaparak ikinci oldu. Burada favorimizin en ciddi rakibi gibi duruyor. 1 Perhaps, favori olarak katıldığı mücadelede kötü bir performans sergilemişti. Edindiği tecrübe ve kalite jokeyiyle iyi bir yarış çıkartırsa iddialı olacaktır. 

7. KOŞU

Bugün burada favori olan, Francis-Henri Graffard tarafından antrene edilen ve , Pierre-Charles Boudot'un bindiği 5 Bergamasque'ye güvenenlere saygı duyuyoruz ancak bu koşuda ondan daha iyi durumda olduğuna inandığımız bir başka safkan var: FICELLE DU HOULEY. 2018 yılında black type bir yarış kazandıktan sonra üzerine koyamadı. Ancak Mart ayında Deauville'de kazandığı koşu, kariyerinin en iyisiydi. O gün 94 handikapı olan safkan, 100'e yükseldi. Ayrıca dişli rakiplerine göre, daha avantajlı çünkü yarış gördü. Yani onlardan nefes bakımından da üstün.DİĞER BAHİS SİTELERİNİN FRANSA VICHY TAHMİNLERİ

AT THE RACES TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 5-3-6-2
2. KOŞU: 1-3-2-9
3. KOŞU: 4-7 // 8-10
4. KOŞU: 8-1-2-6
5. KOŞU: 6-5 // 1-4
6. KOŞU: 4-1-6 // 3
7. KOŞU: 5-1-6-2

Not: At The Races ve The Sun'ın geniş yorumlu tahminleri SİHİRLİ KANTARMA'da günlük olarak yayınlanmaktadır.

THE SUN FRANSA VICHY TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 5 Matello
2. KOŞU: 2 Calypso Rose
3. KOŞU: 5 On The Edge - 3 End Of Story - 4 La Mirada - 9 Kentish Waltz
4. KOŞU: 2 Shams Brazilerio - 8 Light Oller - 4 Chef Oui Chef
5. KOŞU: 6 Katafonic 
6. KOŞU: 4 Anobar
7. KOŞU: 5 Bergamasque - 4 King Star

BETTING TIPS FOR YOU VICHY TAHMİNLERİ

1. KOŞU: 7 Thesee - 3 Bentley Mood - 2 Excalibur
2. KOŞU: 1 Inendiere - 2 Calypso Rose - 3 Anfrati
3. KOŞU: 5 On The Edge - 3 End Of Story - 4 La Mirada
4. KOŞU: 4 Chef Oui Chef - 2 Shams Brazilerio - 3 Tenorio
5. KOŞU: 6 Katafonic - 2 Nehou - 1 Vasco De Gama
6. KOŞU: 4 Anobar - 1 Perhaps - 5 Princesse İlla
7. KOŞU: 6 Golden Box - 5 Bergamasque - 1 Roc Angel

KARA KAMÇI'NIN KUM-ÇİM AYRIMLI, GENİŞ YORUMLU TAMPA BAY TAHMİNLERİ YAYINDA!