1. KOŞU

2 Xaario'un tam kardeşi geçen sene ilk yarışında kazanmış. Mesafe uyumu ve şampiyon jokeyi Maxime Guyon ile ilk tercihimiz olmalı. İlk ayakta jokey tercihlerini göz önünde bulunduracak olursak Pierre-Charles Boudot’s ile 6 Sealiway ve Christophe Soumillon ile 12 Dontellyourmother ikilisi göze çarpıyor. 14 Chiri Tsubaki, 1 Choco Charly ve 16 Imperial Beauty de kuponlara yazılabilecek atlar. 

2. KOŞU

3 Smart Whip'in daha önce potoda kaybettiği Listed koşuda ikinciliği var. 6 Cartes de bugün çoğu kolay rakiplerden oluşan grubu bulmuş. Sentetikteki son koşusu iyi. 1 Attentionadventure'a bugün, daha önce kazandığı jokeyi  Demuro'nun binmesi önemli. 14 Vasy Sakhee de bir alt gruba gelenlerden.  4 Viny ve 5 Mister Smart son koşularını sentetik pistte kazandılar. Çimde de koşuyorlar. 
3. KOŞU

12 Hurricane Cloud, bir Frankel'in tayı ve anne kardeşi Goken, grup koşu kazanmış. 2 Vasco Da Gama, 300.000 Euro'ya alınmış. İyi orjinleri ve kalite jokeyleriyle 5 Dream Works, 10 Roble ve 14 Whaze de dikkat çekiyorlar. Burada 3 Westeros, usta antrenör Fabre'nin diğer iki atı Undark ve Redshank'ten daha iyi duruyor. 4. KOŞY

Christophe Soumillon ile koşacak olan 3 Perhaps'in çalışmalarının çok iyi olduğundan bahsediliyor. Kusursuz hazırlanmış. 10 JOYOUS SOUNDS, Godolphin tarafından tam tamına 1.000.000 dolara satın alındı.  Maxime Guyon ile 16 Metaphore,  anne kardeşi Listed yarış kazanan 7 Hurrym, Khalid Abdullah'ın 1 Gellhorn'u, Lope De Vega'nın kızı 11 Via Liguria da ihmale gelmezler.

5. KOŞU

2 Jaayiz, bu sezon peş peşe üç yarış kazandı ama startı iyi değil.  Pierre-Charles Boudot geçen yol 4 Lady Walli ile kazanmış. 7 Sunbeam,  uzun zamandır koşmasa da iyi hazırlanmış. Mart ayında kazanan 11 Bring The Action, 13 Menthe Pastille ve 1 Al Jaroud da geniş kuponlara yazılabilir. 16 Canada, 12 Circle Of Hands, 6 Dream Life ve 15 Mantega dörtlüsü de tercihen eklenebilir.

6. KOŞU

6 Kylhead, bu rakiplerinin çoğunu daha önce geçti. Mart ayındaki birinciliğindeki formunu koruyorsa yine geçebilir. 18 Habloville, yarış hayatına eylül ayında başladı ve yakın zamanda Chantilly'de handikap yarışta baş farkıyla geçildi. Artan yarış tecrübesi onu birinciliğe taşıyabilir. 8 Prince Hamlet, alt gruba gelenlerden. 1 El Caliente, sentetikte iyi yarışlar yaptı. 11 Axcelerator, 14 Singasoumi ve 7 Saga Timgad bu seviye yarışlarda kendilerini daha önce ispat eden atlar.

7. KOŞU

16 Sosoft, Longchamp'te maidenden çıktıktan sonra Chantilly'de maidende ikinci oldu.  4 Glenorchy, sene başında sentetik pistte iyi koştu. 1 Truco da sentetikte yarış kazanan bir safkan. Ancak bu safkanlar çime de yatkın. 

8. KOŞU

2 Enzel, Aga Khan'ın bir atı. Ekürisi çok iyi. İlk koşusunda 2000 metre mesafede 20 boy farkla kazandı. Bugün şampiyon jokeyi Soumillion ile bir kez daha kazanarak harika bir geri dönüş yapmasını bekliyorum.

9. KOŞU

3 Vienne, kazandığı koşuda buradaki rakibi 5 Gemcutter'a 3 boy fark attı. Bugün mesafe uzamış olsa da orjini yatkın. 4 Anobar, Listed koşuda plase yaptı. 

10. KOŞU

8 Made To Lead, kendisi gibi, bu gruptaki birçok attan daha iyi olan ekürisi Babar ile birlikte ön planda. Safkanın geçen sene Listed yarışta ikinci olduğunu da söylemem gerek. Soumillon'un da ona biniyor olması ekstra bir puan getiriyor. 1 Allez Henri ve 5 Banoush da alt seviye rakipler bulan bir ikili.Sevgili dostlar şablon bir ayak kaydığından yeniden düzenlenmiştir. Özür dileriz. Şansınız bol olsun.

Yabancı Yarış Profesörü Saint Cloud At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

2.4.7.11.13.1.16.12.6.15
6.18.1.11.14.7
16.1.4
2 ENZEL BANKO
3.5.4
8.1.5

81 TL