1. KOŞU

6 El Scorcho, geçen yıl 140.000 dolara el değiştirmiş. Bugün Luis Saez biniyor ve safkanın ilk iki yarışında  hayal kırıklığı yaratmış. Bugün, en ciddi rakibi 4 Matcha ile kapışacağını düşünüyorum. Matcha da çok iyi bir totoya sahip değil. Son altı yarışında sadece bir defa ilk üçte yer buldu. Benzer şekilde 7 Josefa da bu grupta etkili olabilir. 2 Bit Coin Queen, 3 Silver Palms ve 5 Funny Feather da bana göre bu koşuda mücadeleye katılabilirler.


2. KOŞU

Buradaki atların üçü Florida'da hazırlanmış: 5 Rock With Robin, 6 Go Jo Jo Go ve 4 Cloud Break. Zaten ikisi eküri. Ancak en dikkat çeken at 3 Dayoutoftheoffice. Babası İnto Mischief iki yaşlılığında Grup 1 kazanmış bir at. Bugün en önemli rakibi ise eküriler olacak. 

3. KOŞU
En dış kulvardan çıkıyor olsa da 10 Bahamian Prince, kariyeri boyunca üç yarış kazanmış bir safkan. Bunların ikisi ise geçtiğimiz aralık ayındaydı. Bugüne kadar koştuğu yarışlarda sadece üç kere tabela dışında kaldı. 6 Flash Pass, Şubat ayında ilk koşusunu kazandıktan sonra Grup mücadelede varlık gösteremedi. Sonrasında yine iyi yarışlar yaptı ve yakın zamanda da iğdiş edildi. Bugün Ortiz'le es geçemeyiz. Tampa Bay'daki iki yarışını da kazanan 7 Sea Lover ile hızlı ilerleme kaydeden 9 Gran Hombre ikilisi de diğer safkanların hatasını kollarlar.

4. KOŞU

6 Captain Dukeilk koşusunda iyi sürat yaptı. Ortiz gibi bir şampiyonla bugün burada kazanması normal sonuç olarak düşünülebilir. 7 Sudden Capture Eylül ayından beri koşmasa da gücü buraya yetebilir. İlk kez koşacak olan 1 Girolamo’s Attack, alt gruba gelen 3 U S S Colton ve son yarışı fena olmayan 8 Tiger’s Back de diğer ihtimallerdir. 5. KOŞU

Bu pist ve mesafedeki üçüncülükleri çok başarılı olan 2 Dizzy Gillespie ve Aqueduct'ta kazandığı yarışlarla 5 Crea’s Bklyn ikili de iddialı olabilecek atlar. Be Gone Daddy son koşularında gösterdiği performansa bakmadan yazılması gereken bir at. Daha iyi gruplarda koşmuşluğu var. Ekürilerden 3 Stone Hands, Son koşusunda tam bir kabus yaşatmış. Bugün bunu affettirebilecek güce sahip.

6. KOŞU

İki yarış gören 5 Pechanga ilerleyen formu ve cazip ganyanıyla ilk atım. Hector Berrios sürprizi sever. American Phaorah'ın kızı, Todd Pletcher'ın antrene ettiği 11 Thankful,  tamı tamına 625.000 $!a alınmış. Bugün kazanması beni şaşırtmaz. 12 Pseudonym, da iyi orjinli. 4 So Darn Hot, ilk yarışında iyi koştu ama ne hikmetse Dylan Davis, ilk kez koşacak olan 8 My Sweet Wife'a binmiş. 10 Fresco Ocak ayında dikkat çekici bir üçüncülük yapmıştı. O da iyi jokeyiyle yazılır.
7. KOŞU

Maserati Man son koşusunda en dış kulvardan çıkmasına rağmen, rakibi Silvery Enough'la grubu ayırdı ve 7 boy önde birincilik mücadelesine girişti. Ancak potoda burunla kaybetti. Bugün bu safkanı ön planda tutsam da ben birbirine denk olan bu grubu birbirinden ayrımakta zorlanıyorum. O yüzden kapatacağım.

8. KOŞU

Napa Rules koşmaz,  Şubat ayında kazandıktan sonraki koşularında çok etkili olmasa da bu grubu alt edebilecek kapasitede. 3 Don’t Get Khozy'nin kazandığı yarışta  2 Blessed Beast burun farkıyla ikinci olurken  onların 4 boy gerisinde de Fast Venezuela vardı. Bugün yine ilk iki safkan birinciliğe oynar. İyi form tutan 9 Midnight Gem'le ben bu ayaktan çıkarım.

9. KOŞU

BRONX BEAUTY, geçtiğimiz sezonlarda 7 kez açık yarış kazanan safkan birkaç aydır koşmuyor ancak ben bunun sorun olacağını sanmıyorum. 469. bin $'la grubun en çok kazanan atı. Burada birkaç kötü yarışı var gibi görünse de onların ikisi de Grup koşu. Ortiz binmiş, iç kulvardan çıkıyor, mesafe tam. Bana da banko yazmak kalıyor.


Yabancı Yarış Profesörü Gulfstream At Yarışı Tahminleri

4. koşuda 1 Giralamo's Attack, 8. koşuda 7 Napa Rules, 5. koşuda 6 Be Gone Daddy çıktı. Onların yerine 7. koşu 3, 8. koşu 4, 5. koşu 7 eklendi. (18:00)

2. ALTILI

6.7.3.8
2.3 // 5.7
5.11.4.8.12.10
1.7.2.6 // 5.4.3
3.2.9.4
1 BRONX BEAUTY BANKO

38.4 TL // 134.4 TL