2. KOŞU

İstikrarsız atlar bir arada koşuyor. Oaklawn'da üçüncü olan 5 Foolish Princess, ondan daha iyi yarış yapamadı. Grup zayıf, aynı yarışı yapabilirse kazanması sürpriz olmaz. 2 Dixie Loving, bugün alt gruba gelen bir başka at. 10 Elsie's First de Oaklawn'dan gelen atlardan biri, galobunda 800 metreyi 48 içinde koşmuş. Santa Anita'da ikinci olan 7 Winning Bells, Will Rogers'ta bir yarış gördü. Son yarışında beklenmedik şekilde iyi koşan 8 Nanabanana ve iyi jokeyiyle 9 Expansionist de yazılmalı. 6 Karma Reigns de galobunda 800 metreyi 47 içinde koşmuş. Onu da yazalım. Bu ayakta her şey olabilir.
3. KOŞU

4 Valiant Appeal, iğdiş edildikten sonra formunu iyice ilerletti. Son ikinciliğinde buradaki rakiplerinden Dance Doctor'ı geçmişti. 5 Young Hendrick eski formuna döndü. 7 Visiul Punch, uzun ara sonra koştuğu ilk yarışta biraz daha iyi rakiplerini geçti. 6 Secret Biscuit ve 8 Shanghai Mike, az yarış yapmış olabilirler ama koştukları yarışların ikramiyeleri bu koşunun en az iki katı. Yani bu rakipleri kendilerine çok denk görünüyor.4. KOŞU

8 Mulberry, 1200 metre mesafedeki birinciliğinde Karate Hottie'yi geçmişti. 1600 metredeki bir sonraki yarışında ise  Soaring Now, Miss Perfecta, Seynatawnee ve Settle Down Eileen'i gerisinde bıraktı. 4 Karate Hottie, o yarışından sonra üst üste iki birincilik yaptı. İki safkan da çok formda. Bu yarış ikisi arasında geçmeye aday. Geniş kurgularda rakip olarak yazılabilecek atlar var. 

5. KOŞU

10 Sweet Medicine, bu yarışa çok iyi hazırlandı. Üst üste dört tane 1000 metre galobu var. Bunların ikisi 1.00 içinde. Rakibi 8 Kipper, bir buçuk yıldır koşmuyor. Daha önce edindiği bir tecrübe var. O yarışları da fena sayılmaz. Küçük kupon yapanlar için bu iki at yeter gibi. 

6. KOŞU

Antrenör Robertino Diodoro, son zamanlarda çok formda. Atları sürekli yarış kazanıyor.  3 Dr. Bagley, daha önce buradaki bazı rakiplerini geçti.  Son koşusunda bu pist ve mesafede kazanırken çok zorlanmadığını söylemem lazım. 2 He's No Saint, bugün bir alt grupta koşacak. Önceki yarışlarının birincilik ikramiyesi 10-25 bin $ arası değişiyordu. Burası 5 bin $ bile değil. 5 Hold For More, gördüğü yarışlardan sonra iyice toparlandı aman dikkat! 10 Far Out Kailee, çok süratli bir at ama bugün en dıştan çıkacak. 6 Netela, Cabrera'nın da binmesiyle dikkatimi çekti. Son yarışında Tohill binmişti ve ortalarda görünmedi. 
7. KOŞU

2 DEJA SUE, maiden special weight'ten maiden claming'e geldiği ilk yarışında bu pist ve mesafede 8 boy farkla kazandı. Yani bir üst gruptan bir alt gruba geldiğinde kendini buldu diyebilirim. Bugün de rakipleri aynı seviye atlardan oluşuyor. Önemli rakiplerinden Kuchen, Keanna, Righteous Mover en dış kulvarlardan çıkacaklar. Deja Sue kazandığı gün 10. kulvardan çıkıyordu ama doldurup öne geldi ve son 600 metrede arayı açmaya başladı. Bugün iç kulvardan çıkıyor, yani hemen yerini alacak ve mesafe kaybetmeyecek. Bu formuyla buradan da çıktığı gibi bitirerek birinci ayrılacağını düşünüyorum. 

Çalışmalarımızın ve emeklerimizin karşılığı olarak tahminlerimizi paylaşıp bize destek olabilirsiniz. 


Yabancı Yarış Profesörü Will Rogers Tahminleri

5.2.10.7.8.9.6
4.5.7.6.8
8.4 // 7.3
10.8 // 6.2
3.2.5 // 10.6
2 DEJA SUE BANKO

21 TL // 140 TL