1. KOŞU (ÇİM PİSTE GÖRE YORUMLANDI)
5 Our Closure, bugüne kadar hep daha iyi gruplarda koştu. Hatta geçen sene bunun gibi bir grupla karşılaşıp geçti. Geri dönüş yaptığı son beşinciliği de fena değil. 6 Trilby, Ocak ayında Irad Ortiz'le kazanmıştı. Şampiyon jokeyi yeniden binmiş. 12 Yako, bu pistte toplam üç kez kazandı. Bu grubun çoğunu da geçti. 1 Spicy Nelly , son koşusunda Yako'ya burun farkıyla kaybetti. 8 Oblio’s Wish, iyi bir üçüncülük yaparak geri dönüş yaptı. Son günlerin formda jokeyi Nik Juarez'le ihmal etmeye gelmez.

KUMA ALINDIĞI İÇİN: 5-14-12-7
2. KOŞU

4 Solitary Gem, bugün bir üst gruba gelmiş görünüyor. Ancak Aqueduct'taki iyi koşularında bu rakiplerini de geçebileceğini gösterdiğini söyleyebilirim. 6 Bargainaire , 3 Slingin Sammy B'yi geçtiği koşusunda kendini ispatladı. 2 Moonstone, geçen seneki yarışlarından birini yaparsa bu grubu yer. 1 Sammie Sunshine, yarış görüp toparlandı. Daha önce bu mesafede kazanmışlığı da var.

3. KOŞU
2 Fast Catalina, son koşusunda bu tip rakiplerle koşup ikinci oldu. Süratli safkan bu kez iç kulvardan çıkıyor. O gün kalabalık grupta 11. kulvardan çıkmasaydı kazanabilirdi de. 6 Panarea da Antonio Sano adına koşacak ve onun da son yarışını benzer gruptaydı. O da öne yakın koşmayı seviyor. 1 Chez Paree, geçen ay daha iyi bir maiden yarışta iyi mücadele etti. O da ha geldim ha geliyorum diyen atlardan. 7 Running Girl ve 4 Feathers Secret da koşunun sürprizini yapmaya aday atlardır.


4. KOŞU (ÇİM PİSTE GÖRE YORUMLANMIŞTIR)

İlk dört yarışının ikisi açık koşu olan Battleofwinterfall , ilkinde Kentucky'de üçüncü, diğerinde ise Woodbine'da dördüncü oldu. Mark Casse gibi bir ustanın elinde hazırlanıyor. 11 Logic And Reason da son yarışında açık koşuda altıncı oldu. Şimdi tazelendi ve usta ellerde hazırlanıp şampiyon jokeye teslim edildi. Biraz dış kulvardan çıkıyor olsa da Ortiz işini bilir.

5. KOŞU

5 GREEN LIGHT GO, geçen sene kazandığı Grup 2 yarış bir yana, Belmont'da Grup 1 koşuda az farkla kaybettiği koşu ile bu rakiplerinden daha iyi bir at görünümü verdi. O gün geçildiği Tiz A Way, üst sınıf bir at.  Şubat ayında yarış da gören safkanın kazanması şaşırtmaz. With Verve, Şubat ayında açık yarışta, Ricki Ticki Taffi ve Ournationparade'ı geçti. 4 Cajun Casanova, Mart ayında 1000 metre çim pistte açık yarış kazandı ve kum pistte daha başarılı bir at.

YABANCI OTORİTELERİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
6. KOŞU (ÇİM PİSTE GÖRE YORUMLANMIŞTIR)

6 Kroy son ikinciliğinde geçen yazki formunu yakalamışa benziyordu. O gün 1  Class And Cash ve 2 Thunder Ride'ı geçmeyi de başardı. 3 Almashriq, ilk koşusunda kolay kazanırken ikinci yarışında dış kulvardan çıkıyor olmasından ötürü gerilerde bitirdi. Çünkü önde gidiyor ve o gün ön tarafa gelemedi. 9 Go Poke The Bear, Mart ayında Grup 2 yarışta altıncı olurken şimdiye kadarki en iyi performansını sergiledi. 
7. KOŞU 

Untitled, bu yarışın sigortası gibi görünüyor. Bu pist ve mesafede kolay grupta rahat kazandıktan sonra Mart ayında Aquduct'ta Grup 3 yarışta ikinci oldu. 1 Extraordinary, maidenden 6 boy farkla galip ayrıldı. Sahipleri daha önce Justify'la Triple Crown yaptı ve bu safkana da 750 bin $ para saydılar. Onunla da dünyanın en önemli yarış üçlemesinden biri olan Triple Crown'ı hedefliyorlar. 4 Cajun Brother da bu yarışın iddialı atlarından biri. İki yarışında da güzel bir görüntü vererek kazandı. Vaquez de iyi bir form yakalayan jokeylerden. 

BAHİS SİTELERİNİN GULFSTREAM TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ
8. KOŞU (ÇİM PİSTE GÖRE YORUMLANMIŞTIR)

10 Got Stormy, günün önemli favorilerinden biri. Çim pistte üst seviye bir yarış kazandı. Bugün dış kulvar dezavantajı var ama öne erken gelip yer tutarsa bu grubu geçebilir. 1 Noor Sahara, geçen yıl Fransa'da iki yarış kazandı. 8 Tapit Today, Grup 3 koşuda plase yaptı. Namağlup 7 Valiance, Grup 3 koşuda ikinci olan 5 Silver Kitten da rakiplerinden geri kalır yanı olmayan atlar.


9. KOŞU 

Bu koşudaki birçok safkan açık yarış kazandı. Benim favorim ise çok istikrarlı bir safkan olmasa da J P's Delight. Safkan katıldığı  altı koşunun dördünü kazandı. Bunlardan biri açık yarış, diğeri ise handikap mücadele. Bugün öne erken sarkabilirse günün sürprizini yapar. 2 Bellera çok istikrarlı bir at. Son iki koşusunun çok rahat kazandı. O da önde olmayı seviyor. Bugün iç kulvardan çıkması büyük bir avantaj olacak. Luis Saez'i de bindirmişler. Kaçak atlara iyi biner.  7 Lady's Island, katıldığı son 14 yarışın 11'ini kazandı. Bunların çoğu da açık yarış. grup koşularda bir kere start aldı ve onu da kazandı. Ancak süratli kısrak bugüne dek bu mesafede hiç yarış kazanmadı. Wildwood's Beauty de birçok kez açık yarış kazanmış bir safkan ve son iki yarışı Grup koşu. İki ikinciliği de birbirinden iyi. Ortiz'in de binmesiyle o da kuponlara girmeli. Yarışlar kuma alınınca yer açıldı ve ben buraya formda jokeyi ile 1 Liza Star'ı da ilave etti.Yabancı Yarış Profesörü Gulfstream At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI TAHMİNLERİ 
(KUM PİSTE GÖRE)

6.9.13.14.16.7
5 GREEN LIGHT GO // 2.4.3.1
6 KROY BANKO
5.1.4 // 6
10.1.8 // 7
9.2.7.3.1

13.5 TL // 120 TL