1. KOŞU

3 Therunawayrocket, 100 metre daha uzun iki koşuda da ikincilik yaptı. Süratli safkan eğer bugün hemen öne gelip liderliği alırsa kısalan mesafede çıktığı gibi bitirebilir. 9 Wolowitz, bu pistte ilk defa koşacak. Sam Housto'da 1200 metredeki ikinciliğini beğendim. O gün düzlük kısa geldi Bugün güçlü sprintiyle kazanabilir. 

2. KOŞU

Bu koşuda, kariyeri boyunca üç kez yarış kazanamamış dişiler koşacak. Şimdiye kadar iki birinciliği bulunan 1 Tickle Bunny, koştuğu on sekiz yarışta dokuz kere ilk üçe girdi. Scott Young ile Floyd Wethey bir araya geldiklerinde neler yaptıklarını biliyoruz. Bugün bir önceki yarışına göre çok alt gruba da gelmiş. İç kulvardan çıkıyor. İyi yer tutup düzlükte önlere sarkacaktır. 6 Quiet Spring, süratli bir safkan, kafayı aldığında kolay kolay pes etmiyor. Geçen sene Remington Park'ta daha iyi atları geçti. 

3. KOŞU

10 Dont Tell Nobody, beş kez koştu ve son üç yarışının ikisini bu pistte kazandı. Bu defa rakipleri sertleşmiş olsa da, safkan dış kulvardan çıksa da bence yarışın favorisi. 1 Centergee, 1600 metrede kendini gösterdi ve kazandı. İlk yarışı biraz kısa gelmişti. Bugün bir kez daha kazanması beni şaşırtmaz. 4 Swannyland, Sam Houston'da zayıf grubu geçtikten sonra Will Rogers'a gelip benzer rakiplerle koştu. 9 Big Game Hunter, 3 Valentine Guy ve 8 Lord Stratton'un arkasında bitirdi. Bugün neden tutulmadığını anlamıyorum. 

4. KOŞU

4 LAGOON FALLS, Amerika'nın lider aygırlarından Uncle Mo'nun tayı. Antrenörü Karl Broberg, jokeyi David Cabrera. Süper ikili diyebilirim. Aygırı da ekleyince süper üçlü oluyor.  Geçen gün yine 7. koşuda koşacaktı ve yarıştan çıkartıldı. Broberg'in taylarıyla katıldığı ilk koşularda kazanma oranı yüksek. O gün yarıştan çıkmasının sebebi de muhtemelen kendisinden daha hazır tayların olmasıydı. Ben bu defa iyi kulvarı da bulan safkanın kalite orjiniyle kazanacağını düşünüyorum. 

Tay yarışında riske girmek istemeyenler yine iyi antrenör ve jokey eşleşmesini bulan She Singled Me Up hazırlıklarıyla göz dolduran Prophetess Wisdom'ı  yazabilirler.

5. KOŞU

Süratli safkan 1 Tulle, Şubat ayında Sam Houston'da kazandı. Buradaki ilk yarışında grup sertti. Daha zayıf rakipler arasında çıktığı gibi bitirmeye aday. 10 College Queen, son iki koşusunda da bu mesafede iyi koştu. Üç yarış kazanan 11 Entrusted, buradaki ilk yarışında son bir yıl içerisinde karşılaştığı en sert rakipler arasında koşmuştu. Denk grupta mutlaka dikkate alınmalı. 9 No Wine Untasted, bu gruptaki atlar arasında en çok yarış kazanan safkanlardan biri. Son dönemde formu düşük olsa da patlama yapabilir. 6 Lazzarella, takip ettiğim bir at.

6. KOŞU

Will Rogers'a geldikten sonra iki kez piste çıkan 1 Taruca, bir kez 1200, bir kez de 1600 metrede ikinci oldu. Son koşusundan sonra handikapörlerin verdiği puan 100. Ayrıca Ken Tohill, yarış kazandığı Sonic Jet'e de binmemiş. came here for the first time in March and ran a fine race to finish second over 6f then occupied the same spot over today's trip a month later. That should be good enough for this. Yarışta çok fazla kaçak atın olması da 6 Bow And Borrow'un ekmeğine yağ sürecek gibi.

7. KOŞU 

4 HALEYS HEIST, daha iyi gruplarda yarış kazanmış bir at. Bugün epey alt gruba geldi. Kendi yarışını koşarsa siler süpürür. 5 Gray Sky Mesa, 100 metre daha uzun mesafede yarışı iyi sürükledi. O gün kendisinden daha süratli bir at olmasa kazanabilirdi. Birkaç süratli rakibinden numarayı alıp çıktığı gibi bitirmeye çalışacaktır. 3 Way To Cut, yarış hızlı giderse buraya son noktayı koyabilir.

BAHİS SİTELERİNİN WILL ROGERS TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yabancı Yarış Profesörü Will Rogers At Yarışı Tahminleri

1.6 // 7.5.3
10.1.4.9.3.8
4 LAGOON FALLS BANKO
1.10.11.9.6
1.6 // 3.9 (6 koşmaz)
4 HALEYS HEIST // 5.3.8

6 TL // 120 TL