27 Haziran Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri


Selam abilerim, uzun zaman oldu kardeşiniz Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç'ı görmeyeli. Ben işin kurnazlığındayım abilerim, şimdi yarışlara ara verdiler, sonra yine başladı. Kendimi köşeye çektim, uzaktan izledim. Her gün bir bomba getirdiler, her gün sürpriz yaptılar. Paraları da içeriden götürdüler. Neymiş? Altılıyı bir kişi bilmiş. Gidişat Uzmanı Sinan Sertaç yemez. Param cebimde kaldı. Şimdi depom dolu. Bugün sürpriz bir bankoyla İzmir'i sallamanın derdine düştüm. Hakkımızda hayırlısı olsun. 


VORTEX

Abilerim Gidişat Uzmanı kardeşinizin aynı zamanda orjin profesörü olduğunu da biliyorsunuz. Akındayım-Güzel Sultan: Vortex. Fişe gibi orjin, tank gibi at. Bugün darmaduman edecek hepsini. Sonlarda American gelecek, Felicita gelecek, Winters Love, Speed Engine gelecek ama nafile. 

YOLLARAZ-ŞARLO

Yarış başladığında Yollaraz'ı en önde göreceğiz. Hemen dibine Harun Baba gelecek. Şarlo da gölgesi gibi onları takip ederken Ildırlı, Bucalım, Rüzgar Fırtınası, Küşi peşlerinde olacak. Olacak ama bence son 200 metreye gelindiğinde yanlarına Şarlo'yu da alıp potoya kadar sürüklenecekler. Sonlarda bir o öne geçecek, bir öteki ama sonunda kazanan kim olur aynada göreceğiz. Ildırlı da son bir hamleyle onlara katılmayı deneyecek. Yorulurlarsa affetmez!


AYZA - REACTIVE

Yarış başlar. Erendira iç kulvardan çıkmasının müthiş avantajıyla kafayı alır. Ama bir anda dıştan bir yel eser. Angeletta gelir. Bunlar kafa kafaya verip aralarında çekişirken gerilerde bekleyen iki at vardır. Biri Ayza, diğeri Reactive. Bunlar kapışırken İnvinsible Woman da yanlarına gelir. Önde bir üçlü. Erendira, Angeletta, İnvinsible Woman. Derken son viraja doğru gelinir. Angeletta yeter artık, diyerek kafayı alır. Gerideki iki sinsi jokey Mustafa Çiçek'le Barış Kurdu da ön tarafa doğru ufak ufak akmışlardır. Viraj dönülürken önce Reactive'in adını duyarız. Spiker, aralardan yol bulma uğraşında, der. Sonra da en dışa açılan Ayza'nın adını söyler. O andan sonra Reactive liderliği alırken dışarıdan kopan fırtına Ayza'ya karşılığını vermeye çalışır. O anda birden April Blessing de saldırır.  Bu yarış da potoda biter. Angeletta, İnvinsible Woman da sıralı beşli bahisi bence tamamlarlar. 

Benim abilerim sayfadan çıkmadan önce ne yapması gerekeni bilir. Elleriniz dert görmesin. Sağ olun, var olun.


Sinan Sertaç İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.5.4.7
13.12.1.2.4.8
1.7 // 2
2.3.6.7.1.8
7.6 // 1.2.9
11 VORTEX BANKO

40.32 TL // 151.2TL

2. ALTILI

7.6 // 1.2.9
11 VORTEX BANKO
5.4.3.2.9.11
1.8 // 3.4
7.11.12.2.6.1.9.13
3.16

26.88 TL // 134.4 TL

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski