30 Haziran Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden müthiş bir Kocaeli kurgusu aldım. Sana onu vermeden önce anlatmam gerekenler var. Amerikan İstihbaratından Beygir Dedektifi Mercek Jack peşimde. Sayfamdan Amerikan Reisi Tıramp'a yazdıklarım onları çok rahatsız etmiş. Beni kızıl pasaportla arıyorlar. Geçen gün kahveye gelip Çaykur Rıza'dan benim hakkımda bilgi isterken kızıl pasaportu göstermiş. Anlayacağın yeğen, ABD Reisi Tıramp, bunun eline kızıl pasaportu verip peşime takmış. Ben de hemen İtalyan mafyasından eski dostum Don Pito Carlo'ya gizli bir mesaj attım. Yakında adamlarını da alıp beni korumaya gelecek. Her an her şey olabilir. Mahalle takımından Bozkurt Abdullah'la, Kaplan Recai de korumam olarak görev yapıyor. Sokak sokak gezip siyah takım elbiseli, jeymıs bond çantalı, maykıl ceksın gözlüklü kim varsa dövüyorlar. Onları ele geçirmem an meselesi.

Karşıyakalı Cemo yeğenimin dediğine göre bana verdiği iki bankonun da geçilmesi imkansızmış ama her an her şey de olabilirmiş. "Dayı'm valizi hazırla, tevziyeye çok yakınız, akşama Las Vegas'a gidip taş konken oynamamız mümkün olabilir." dedi. Zaten yeğen geçen hafta eski dostlarımdan Sicilyalı Rulet Toni'den top sikrıt bir mesaj aldım. Las Vegas'ta yapacağı taş konken turnuvasına beni davet etti. "Sen gelmezsen işim zor Nalko. Zengin züppeler "Dünya şampiyonu Nalkapon gelmezse bizim turnuvana katılmamamız söz konusu." diyolar. Eğer sen olmazsan ocağıma incir ağacı dikilir." dedi. Korkma Toni, Nalko ölmedi. Uçak parasını denkleştirir denkleştirmez, devletimin bana verdiği özel pasaportla yanına gelmem mümkün. Sen bana Hawaii'deki otelden yer ayırt. Odama iki üç tane de Brezilyalı dilber koy ki formum artsın. Gözlerinden öperim. 

Görüyorsun yeğenim, Dayı'nın dünyanın her yerinde bağlantıları var. Herkes mükemmelliğimin peşinde. Üstün altılı bilgim, müthiş taş konken ustalığımla dünyayı peşime takıyorum. Sen sen ol peşimden ayrılma. Cebini şişirip seni zengin etmem an meselesi. Şansın bol ola.


Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


2. ALTILI

12.1.9.8
15.2.12.5
3.13.1.5.6.7
2 OĞUZŞAH BANKO
1.2.5.7.12
4.3.6.1

134.4 TL

1. ALTILI

2.9.12.13
6.5.8.13.3.1
2.7.4.12.10
1 AHMETBEYLİ BANKO
12.1.9.8
15.2.12.5

134.4 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski