Yorumların altında yer alan şablonda sadece Yarışan At takipçilerine özel hazırlanan İngiltere gazete ve bültenlerinin favorileri yer almaktadır.

1. KOŞU

Nottingham'daki ilk koşusunda izleyenleri hayran bırakan 12 SUN BEAR, Dettori ile yarışın önde gelen ismidir. Annesi Breeders Cup kazanan 5 Dusk da bir başka şampiyon jokey Ryan Moore ile favoriye zor anlar yaşatmaya aday.


2. KOŞU

10 BORN WITH PRIDE, dişi tay denemeye 8/1 oranla katılacak. Kariyerine Newmarket'ta listed yarışta kaliteli birkaç dişiyi geçerek başlamıştı. 5 Hypothetical, Chemlsford'daki ilk koşusunu gösterişli kazandı. Zetland Stakes'i etkileyici bir biçimde kazanan 6 Max Vega da burada iddialı olacaktır.3. KOŞU

10 OLOROSO, mart ayında bu pist ve mesafede ikinci olmuştu. Buradaki birçok rakibine göre nefes yönünden daha avantajlı olmasıyla ilk atımız. 4 Gossiping, 2020 yılında pek iç açıcı yarışlar yapmamış olsa da Andrea Atzeni'nin safkana yeniden binmesi dikkat çekici. 1 Venture, son koşusunda pek iyi olmasa da bu rakiplerinin arasında şans bulabilir.4. KOŞU

Geçtiğimiz sezon koştuğu yarışlardaki performansıyla büyük etki uyandıran 9 NAZEEF bugün dış kulvardan çıkacak olsa da rakiplerinin birçoğunun zayıf olduğu söylenebilir. 3 Scentasia, bugün biraz daha kısa mesafede koşacak olsa da ihmale gelmez.  İki Grup 1 galibi 1 Billesdon Brook, ağır kilosuna rağmen gözden uzak tutulmamalıdır.

5. KOŞU

3 HIGHFALUTING, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında büyük ilerleme kaydeden safkan 1400 metre mesafede iki yarış kazandı. Bu kez Atzeni ile daha fazlasını yapabilir. 11 Purgatory de tıpkı rakibi gibi aşama kaydeden bir safkan.  2 Marshal Dan, yarışın sürprizini gerçekleştirmeye çalışacaktır. 

6. KOŞU

6 AL DAIHA, henüz maidenden çıkamadı ancak kış sezonu boyunca etkili yarışlar yaptı. Bugün, daha önce geçildiği rakibi 11 The Warrior'dan rövanşı alabilecek durumda. Roger Charlton antrenesindeki 1 Mystiquestar, bu mesafede çok başarılı olmasa da rakiplerin uygunluğu ile değerlendirilebilir.

7. KOŞU

Üst üste dört ikincilik yapan 4 FLY THE NEST, kısa mesafedeki etkili yarışları ile favorimiz. 10 Glamorous Crescent, 12 Derry Boy ve 7 Perfect Symphony üçlüsü ise bu safkanın en ciddi rakipleri konumundaları.