Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dünkü müthiş Adana kurgumdaki müthiş bomba bankom After Tulip'i gördün mü? Samet Herkuş yeğenim ona çok kötü bindi. Aramıza kara kediler girdi. Dünden beri beni aramasını beklediğim söylentileri doğrudur. Son anda kaybetti yeğen, son anda! Eğer kazansaydı cebini şişirmem mümkündü. 1000 gayme veren tevziye, en az 3000 gayme verirdi. İkincisi de en az 4000 gayme verirdi. Her ne kadar bu paralar beni tatmin etmese de azılı düşmanım korunavirüse karşı önlem paketimin içinde var yeğenim. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğeniminle gizli bir görüşme yaptım. Her ne kadar süper zeka telefonumun dinlenmesi mümkün olmasa da TJK Reisi'nin öfkeden deliye döndüğü, ne konuştuğumu öğrenmek için Amerikalı bilim adamlarına rüşvet verdiği söylentileri doğrudur. Neyse yeğen, onlar benim üstün altılı bilgimin önünü kesmeye çalışsalar da nafile. Çünkü Cemo yeğenimle şifreli konuşmalar yapıyoruz. Sabah beni arayıp dedi ki "Dayı, geçen gün rüyanda kimlerle taş konken oynamıştın? Bir de Dayı, senin yaşın yeter. Eurovision'da bir şarkımız vardı, onu bildin mi? Umudunu kaybetme Dayı'm. Kahvecinin gavurcası sana yeter de artar bile."  Görüyorsun yeğenim, bu şifreyi çözebilecek griptolok var mı dünyada? Yalnızca benim üstün zekam çözebilir. Sağ olasın Cemo yeğen, gözlerinden öperim.

Bugün Bursa'da cebini şişirmem an meselesi, haberin ola. Hemen ganyana koş yeğen, senden önce davrananlar olabilir. Özellikle de müthiş kurgularımı el altından oynayan Kel Tahminci Abi'ye dikkat et. Beni ihya etmeyi de unutma. Gözlerinden öperim. Şansın ol ola.

Koşudan çıkartılan 1 PETROCELLİ yerine 7 UMAY eklenmiştir. Saat: 11.16


Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

2. ALTILI

7.8.3.1.2.4.5.6
4.6.7.10.12.1.15.2.5
7 HOPEFUL // 5
1 AKSAKALLI BANKO
4.7
1.7.4.5.11.10.19.3

80.64 TL // 143.36 TL