04 Temmuz Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriBenimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın yeğen. Unutma benim adım sürpriz, soyadım bomba. Bugün ne oldu bil bakalım? Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana gizli bir aram yaptı. Nefes nefeseydi, kısık sesle konuşuyordu. Anladığım kadarıyla TJK Reisi'nin adamları peşine düşmüştü. Son nefesiyle kuytu bir köşeye geçip bana gizli arama yapmış. Şimdi söyleyeceklerimi iyi dinle. 

"Dayı'm sana vereceğim müthiş bankoları hemen bir köşeye yaz. Zor durumdayım. Yeğenin olarak son görevimi yerine getirmem söz konusu olabilir. Bu sır aramızdan çıkmasın. Yoksa işim zor, haberin ola. Dördüncü ayakta koşan Turgutlu Efesi'ni geçen gün padokta gördüm. Bir elini çitlere atmıştı. Diğer elinde kürdan vardı. Seyisiyle sohbet ediyordu. O sırada galop yapmaya giden rakiplerini görünce bastı kahkahayı. Nasıl kişniyordu Dayı'm bir bilsen. 'Bunlarla mı koşacağım, en az beş boy fark atarım.' diyordu. Sonra Nur Ağa göründü. Şaha kalktı. Kişnedi. 'Buraların ağası benim ulen!' diye bağırdı. Çok sinirliydi Dayı." dedi. Yeğenim görüyorsun. Bunun gibi istihbaratları hiçbir yerde bulamazsın. Beni takip et, popülerliğime popülerlik kat. 

Gücümün zirvesindeyim yeğenim. Bazı kesimlerin gözü üstümde. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgular el altından parayla satılıyormuş. Bunu kabul etmem mümkün değil, bu böyle biline. Gözlerinden öperim yeğenim, şansın bol ola.


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

5.3.4
17.2.16.10.1.4.5.14
8.9.7.3.10.2.4.12
5 TURGUTLU EFESİ BANKO
5.1.3.6.7.12
16 NURAĞA // 13

80.64 TL // 161.28 TL 


Yorum Gönder

0 Yorumlar