11 Temmuz Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriSene 1965 yeğen. O zamanlar tığ gibi delikanlıyım. Bir vurduğum bir daha vurmayayım diye ayaklarıma kapanıp bana yalvarıyor. Namım her yerde. Karakollara fotoğrafımı asmışlar, alemin kralı, diye gelene geçene gösteriyorlar. Yasa dışı hiçbir şeyle işim olmazdı. Hırsızı, arsızı, namussuzu yakalardım. Emniyet müdürüne götürüp teslim ederdim. Polis olup büyük başları yakalamam için iç işleri bakanı kapımda yatıyordu. Her gün başbakan arar, halimi hatrımı sorar, bir ihtiyacım olup olmadığını öğrenirdi. Ben de ona canın sağ olsun, varlığın yeter derdim. 


Yine böyle bir günde heyecanla beni aradı. "Nalko, devletinin sana ihtiyacı var. Asala'yı, Mossad'ı, KGB'yi bitirsen bitirsen sen bitirirsin. Elim kolum bağlı, haberin ola. Sen bu işe el atmazsan başımıza çorap örülmesi mümkün." dedi. İşte o anda devletimin bana ihtiyacı olduğunu anladım. Aldığım istihbarata göre, KGB ajanı Görünmez Atos, Mossad Ajanı Sessiz Portos, bir de Ermeni ajanı Dilsiz Dartanyan ülkemi karıştırmak için kılık değiştirip sokakta geziyorlardı. Onları bulmam uzun sürmedi yeğenim. İlk önce Dilsiz Dartanyan'ı yakaladım. Kahvede taş konken oynuyordu. Karşısına oturup rakip oldum. İlk önce neyi var neyi yoksa ütüp cebimi şişirdim. Sonra da onunla arkadaş olup meyhaneye götürdüm. İki büyük içirip zil zurna sarhoş ettikten sonra konuşması için ortaya laf attım. Ama yeğen ona boşuna Dilsiz Dartanyan dememişler. Ne yaptımsa konuşmadı. Sonunda ona eski işkencelerimden uygulamak için evime davet ettim. Evime geldiğinde, pul koleksiyonumu göstermek için bodruma indirdim. Kapıdan içeri girdiğimizde gözleri fal taşı gibi açıldı. İşkence aletlerimi görür görmez kaçmaya çalıştı ama başaramadı. Bir tokadımla onu devirdim. Yeğen ondan sonra ona ilk işkencemi uygulamaya başladım. Son ses mehter marşı açtım. Ama ötmedi. Saatlerce dinlettikten sonra bile konuşmadı. Artık tek çarem vardı. O da fare kapanı işkencemi uygulamak. Elini masaya koydum. Fare kapanını kurdum. Sorduğum sorulara yanlış cevap verdiğinde kapan kendiliğinden kapanıyordu. Anlayacağın daha o zamanlar yalan makinesini bulmuştum. Amerikalılar benden patentini isteseler de vermedim. Bir iki yalanından sonra eli parçalanmaya başladı. Ama hala konuşmuyordu yeğen. Dilsiz Dartanyan namına yakışır davranıyordu. Benim onu konuşturmaktan başka çarem yoktu. Baltayı kaptığım gibi ayağının birini ortadan ikiye ayırmaya karar verdim. Tam o anda telefonum çaldı. Arayan başbakandı. Bir de ne duyayım yeğenim, meğerse bu Dartanyan gerçekten dilsizmiş. Hemen onu geldiğimiz meyhanenin çöplüğüne bıraktım. Aldığım istihbarata göre, ertesi gün ilk uçakla Ermenistan'a dönmüş. 

Şimdi diyeceksin ki Dayı'm bana bunu niye anlattı? Yeğen, sana anlatmadım. Sayfama gelip gizlice müthiş kurgularımı söğüşleyen bazı düşmanlarıma gözdağı verdim. Onlar gereken mesajı almıştır. Ülkemi kimseye yedirmem. Ayasofya'da cuma namazı kılacağım söylentileri de doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


2. ALTILI

4.6.3.1.8.9
10.9.8.2.12.1.4.16.18
1 KING DADAŞ BANKO
2.1.3.4.5.6
1.7
2.4.16


120.96 TL

1. ALTILI

1.2.4.3.7.10.12.14
6.8.11.9.15
2 DEMİRŞAH BANKO
4.6.3.1.8.9
10.9.8.2.12.1.4.16.18
1 KING DADAŞ BANKO

151.2 TL


Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Verdiğin oyunu aynen yatırıyoruz ama fos biraz oyunlara kafa yor millete laf söyleme 150tl oyun yapıyoruz laf değil icraat yap.

    YanıtlaSil
  2. Niye yazdığım yorumu siliyorsun gücünemi gitti biz para veriyoruz çakıl taşı değil. Akıllı olun.

    YanıtlaSil