Ankara programlarında zamanım olduğunca ve dilim döndüğünce bundan sonra haftada 1 ya da 2 defa sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Şans, yakalayanın olur.Altılı ganyanın start verileceği ayakta koşu provalarında beğenimi kazanan Wın The Race (Baba Oktay)'la ikili çalışmasında aynaya akışlı, dinç ve rahat girişiyle ilk çarpıyı hak eden taydır. Mücait Bayır'la hazırlanan güçlü fiziğe sahip Anadolu Aslanı, Aokazi, Mandolarian ikilisinden, hazırlığı iz bırakan Mandolarian ve iç kulvar avantajına sahip Gospodin sıralamada değerlendireceğim isimler. Kaybettiği son koşuyu kaza olarak nitelendirdiğim Sun Of Day jokeyinin işi sıkı tutması durumunda sabır ve yürüyeceği mesafeyi ayarlaması durumunda hataya düşmeden potoda fotografı çekilecek isim olduğunu düşündüğüm ve tek olarak önerdiğim safkan Sun Of Day'dir. Ben tek atmam yanına at yazarım diyecek olursanız bir koşu gören Flying Bird seri ekürisiyle düzlüğün sonlarına doğru fişi çekebilir. İki atın yeterli olacağı koşudur. 

Virajda savrulan ve düzlükte mücadele etmeden Kaizbert familyasına yakışmayan koşu seyriyle üçüncü bitirdiği koşuyu görmezden gelinmesi gerektiğine inandığım Tuncer işi daha sıkı tutacak jokeyi hemen içeriye doldurabilecek kulvarı ve üstün performansıyla bankomdur. 
Maidenin ikinci ayağında 22.8 kısa ve akışlı sprintinde benim dikkatimi üzerinde toplayan  Abisinin Gülü favori. Düzgün aksiyonlarla kum pisti kabullenen Native Khan'ın yeni temsilcisi Leros ve uzun sprinti yeterli durumda olan Baronial üçlüsü çalışmaları doğrultusunda kuponumda olmazsa olmaz isimler. 


ALTILIM

6-1-7-2
10-9-2-5-1
6 SUN OF DAY//7
2 TUNCER
6-8-1
9-1-3-7-6

26//42 TL