16 Temmuz Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


İki gün öncesi Ankara bülteninde ilk tahminimde bankolarım kazanmış bulmuştu ikramiye çok fazla vermesede iyi başlangıç yaptığımı söyleyebilirim. Gene Ankara programında sizlere tutuğum atları şablon oluşturarak paylaşacağım. Bol şans diliyorum.Günün birinci ayağında verilen aradın kısa bir zaman öncesinde antrenör değişikliğine gidilen Point Shot'a  sihirli ellerin değdiği kazandığı koşularla meydana çıkmış oldu. 50 kilolarla duble yaparak Ankara'da klasman olarak daha ciddi guruplara doğru yönelen ahır sezonun en formda jokeyi Kocakaya'nın deklare olmasıyla çizgiden önce geçme ihtimali yüksek safkandır.

Gurup-1 statüsünde beş koşuda yakaladığı çizgiyi verdiği aradan dolayı yakalayamayan Özbilden'in hazırlıkları yabana atılır şekilde değil. Bir koşu görme avantajıyla eğer kazanacağım derse rakiplerine kolayca üstünlük kurmasını beklediğim safkanın yanına koşuyu emniyeti almak adına Akarnejat ve yakın ara startlarda iyi sonuçlar alan Yakutiye ikilisini ekleyeceğim.
Bankomun olduğu ayak son koşudur. Bursa pistinde son yarışlarının rakiplerinden daha düzenli ve kaliteli rakiplerle olduğuna inandığım Narthan Bey'in yarışta bayrağı da gonk sesiyle alacak olması bir, ikincisi süratli ve seri safkanlarla 100 lerce koşu kazanan Saadettin Boyraz'ın kantarmada olmasını bir arada toplayıp kazanacağına inandığım Narthan Bey'i günün bankosu olarak öneriyorum. 
ALTILIM

6.2.3
7.12.11.1
7.4.1.3.5
6.4.8
1.3.8.11.7
7-NARTHAN BEY

42 TL

ALTILIM

6.2.3
7.12.11.1
7.4.1.3.5
6.4.8
1.3.8.11.7.5.2.9.6
7-NARTHAN BEY

113 TL 

TURFFONTEİN PUANLI BÜLTENİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski