Yine Ankara altılı ganyanın da beraberiz. Kalabalık koşuların bir açık koşunun olduğu ikinci altılı ganyana tahminimde bol şans diliyorum. Bursa'dan formda gelecek Ağcabeyi tutarlı şekilde yoluna devam edebilmek için anahtarı Ankara çim pistinde açaçaktır diye düşündüm. Zor koşu olabilir. Pistte daha fazla tecrübe kazanmış rakipleri tehlike yaratacaktır. Kocakaya üzmeden geniş düzlüğe Ağcabeyi'ni çıkartabilirse kazananı belirleyecektir. Ağcabeyi tekimdir. 


Usta atlar gibi pistte son koşusunda fırtınalar estiren Deepika'nın kantarmasının ağır olmasını sorun etmediği anda birinci olabilecek formuyla favorimdir.Koşular gören start gerisin de sorun ıkarmadığı anda etkisi daha çok olacak isimlerden Bellagio Angel, uzun mesafeye kolayca uyum sağlayacak Novano üçlüsü koşunun sonucunu belirleyecek isimlerdir. 

Mesafeyle rakiplerinin arasında bağ kurduğumda banko olarak karşıma Yamanlarbeyi direkt olarak çıkıyor. İstanbul pistinde seviye olarak yukarılara tırmandığı koşuda sıralamanın son basamağında yer aldığı rakipleriyle şuan mücadele edeceği rakipleri tartıya koyduğumda daha ağır basan Yamanlarbeyi sağlam bankom. 

Kalitelisiyle bir koşu gören Kösef favorim. İki yarışta ikincilikleri duble yapan Sivaslıoğlu, formunu kovalayan Beratefe ve çok sürprizde Hünnap sırasıyla şans verdiğim taylar. 


NORMAL ALTILIM

5-AĞCABEYİ
1.4.12
5.1.12.8.7.6
7-YAMANLARBEYİ
3.1.2.4.5.8
5.7.2.10

30.2 TL 

ALTILIM

5.3.13.1
1.4.12
5.1.12.8.7.6
7-YAMANLARBEYİ
3.1.2.4.5.8
5.7.2.10

120 TL