SISTERCHARLIEGrubun en kaliteli ismi. Binicisi JOHN R. VELAZQUEZ ile 7 birinciliği bulunan bir isim. Koşuların tamamı ise grup ve bugüne oranla daha üst seviye rakipler ile. Geçtiğimiz yıl bile Arlington'da Beverly D. Stakes (Gr. 1), Belmont'ta Flower Bowl Stakes (Gr. 1)'de birincilikleri,  Santa Anita Park'ta 1.250 bin dolar ikramiyeli Maker's Mark Breeders' Cup Filly and Mare Turf (Gr. 1)'de üçüncülüğü bulunurken, Saratoıga'daki tek birinciliğini ise Diana Stakes (Gr. 1)'de elde etmiş. 1.02, 1.01, 800'ü 50 galoplar ile koşuya hazırlanan Sistercharlie, günün bankosudur. 

THREE OUTLAWS


Koşunun favorisi Sır Alfred James yarış hayatına kum pistte kazanarak açılışı yapmış bir isim. Tecrübe olarak rakiplerinin biraz gerisinde. İkinci startına çıkacak. Benim favorim Three Outlaws olacak. 226 gün arası bulunan safkan grubun en iyi sprinterlerinden. Belmont ve Aqueduct pistlerin katıldığı son iki çim yarışını ikinci olarak tamamlamış. Mesafe biraz daha kısa fakat, Our Treabadaour, Big Wonder ve Dubai Boby gibi isimlerin önde tempoyu yüksek tutacak olmaları mesafe dezavantajını kapatacaktır. 52 ve 50 galoplarıyla sprinter Three Outlaws'e  şürprizde şans verilmelidir. 


KINGMEISTER


Katıldığı üç koşuda kum pistte. Ancak çime çok yatkın pedigreye sahip bir isim. Kum pistte katıldığı yarışlarında ise iki grup yarışa katılan Modernist gibi bir ismi de geride bırakmış. Çim pistte start alacağı ilk koşusunda 52 ve 50 işleri ile Kingmeister sürprizde yazılmalıdır. Ahır ise 9 koşuda 4 birincilik elde edip, %44'lük istatistiğe sahip. 

PARSIMONY 


Dubai Meydan'da Curlin S. Sponsored By Mohammed Bin Rashid Al Maktoum City District One koşusunu kazandıktan sonra geçtiğimiz ay Santa Anita Parkta bir koşu görüp, altıncı olurken hiç yürümemiş. Bu ayın başında ise tempoyu belirlediği yarışı Belmont'ta göre Parsımony, sınıf olarak denk rakipler ile start alacak. Saratoga'da daha önce birincilikleri ve bir çok yarışta tabelaları bulunuyor. 800'ü 48.4 rahat galop yaparken ise 26 rakibi arasında 5. sırada yer almış. Bol şans. 


ALTILIM

5-SISTERCHARLIE
4.3.1.7
4.9.2.10
7.8.4.1
4.6.7.8 
3.9.1