Verdiğim tahmin günlerinde beşte kalarak iki defa beşte kaldım. Ankara'da verdiğim bankolarda şimdiye kadar hiç şaşmadım. Bol şans diliyorum. No Way Out şartlı koşularda yarışarak galibiyetlerine devam edecek safkandır. İlgilileri daha zorlu virajları aşarak safkanın birincilikleri kolayca elde edebileceği rakipleri seçmesi bizimde tahmin verirken işimizi bir nebze kolaylaştırıyor. Böyle bir gurupta ikramı geri çevirmeyecek forma ulaşan No Way Out'u günün banko ismi olarak tercih ediyorum. 

2 yıl beklediği çim pist birinciliğine özlemle Bursa şehrinde kavuşan Öncüpınar'ın sırtında taşıdığı binicisi Tokaçoğlu'yla ilk defa Ankara pistine gelmesi bana çok cazip geldi. Rakiplerine numara konusunda şans vermez. Bir rakip seçtiğim zaman Sanberk gözümde canlandı. 2 sene önce son çim birinciliği Ankara pistinde görünen Sanberk'in Öncüpınar'ı zorlayacağı koşu olması muhtemeldir. 

Ayağına seri hafif sikletli Bartolomeo gözümüzü açıp kapayana kadar koşuda rakiplerine şans vermeden aynada fotoğrafını çektirebilecek mesafede start almasının kolaylığı ve formuyla ilk şanslı. Dallas, Ağabatur ve formuna kavuşan Cavarodosi VE sprinti güçlü James sıralaması şanslı isimlerdir. 


ALTILIM

13.7.8.1.5.6
6-NO WAY OUT
1.3.2.4
2.4
3.10.6.7
9.7.8.5.6