29 Temmuz Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleriİddaalı olduğum Ankara bültenlerinde dün 5643 TL ikramiyeyi kazandım. Geçtiğimiz haftada son ayakta 4478 son ayakta bırakmış beşte kalmıştım. İstanbul yarışlarıda benim ilgi alanımda. Diğer hipodromlara tahmin vermemeyi tercih ediyorum. Bol şans diliyorum. 

Gurup-1 dişi yarışında kendine yakışmayan koşu heyecanını hiç yaşamadan 2 saniye geride ilk 10 içerisinde son anda yer alan kısrak usta pilot avantajıyla kalitesiyle ayırabileceği rakipleri bulup kazanarak birincilik seronomisinde yerini alma ihtimali yüksek olduğundan kalemim direk Gurbet Ateşi'ne yöneldi. Zorlayacak rakipler olabilir, herşeye rağmen favoridir. 
Vehbi Koş koşusunda Heyecanlı enteresan çıkışıyla gözde isimlerden oldu. Gurup yarışlarda baş gösteren rakipleriyle derece farkının olmadığı açık açık ortada. Ahırda beklediği uzun süre sonra gelen koşuda antreman niyetine koşudan sonra yarında kazanması beklediğim yarışta banko tercihimdir. Sharpa, Yamanlarbeyi ikilisi emniyet sibobu olarak koşunun kapanması açısından yeterlidir. Budunalp'in çıkışıyla düşüşü bir oldu diyebiliriz. Sürekli başarısız sonuçlarla en üst basamaktan bugüne alt guruba düşmesi performansıyla eşit seviyededir. Son koşularında ve hazırlıklarında daha düzgün sonuçlara yakın olması koşuda şanslı kılan faktörlerden. Şans vereceğim. Ankara'dan gelen eküri isimler Caize ve Güzel Çocuk ikilisinden de ters sonuç yapmalarını bekliyorum. 


ALTILIM

9.5.1
6.7.4//1.8
1-HEYECANLI
2.4.7//5.8
11.9.10.5.8
2.5.4.7.9

47 // 131 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski