01 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriÖncelikle tüm islam aleminin kurban bayramının hayırla vesile olmasını diliyorum. Hayırlı bayramlar.

Son Ankara şablonumda hayal kırıklığı yaşamıştım. Telafi edebileceğim zamanı ve bülteni düşüncelerim doğrultusunda yakaladığıma inanıyorum. İşi biraz daha sağlama alıp oluşturduğum şablonumda bol şans diliyorum.

Banko olarak sunacağım isimse Siyah İnci'dir. Standartlarına kazandığı koşuyla kavuşan güzel kısrağın 1600 çimden bir anda 2200 çime uzanması ve oradan çıkardığı birincilikle başjokey Karataş'ın yeniden birlikteliği bana ışık tuttu. Kim bilir Lunalovegood'un Gazi günü Nene Hatun koşusunda sıkıntıları nüksedip start almadığını düşünürsek Siyah İnci'yle Karataş'ın sahada olması şaşırtıcı da olmaz. Standartlarına kavuşan Siyah İnci'nin kaybedeceğine inanmıyorum bankomdur.

2. koşu 

Özbileden'in kazanacağı yarış olabilir. Sıkıntıları olmadığını düşündüğümde gurupta ne işi var diye hesap kitap yapıyorum. Bu ayağı genede sağlama alalım. 

3. koşuyu Bumerang ve Oneandonly ikilisiyle sorun yaşamadan atlatacağımız ayak olabilir. Kendi gücünün dışına bir isim çıkmadığı taktirde iki kısrağın çekişmesini finişe kadar izleriz. 

Gülüm Osman kazandığı yarışta rakiplerinin tümünü sollamış isimdi. Oradaki sürati yakalaması soru işareti. Glıtzy ekürisiyle başta tuttuğum isim. Sonra Gülüm Osman, Amadis ve Anadolu Aslanı deyip kapatacağım. 
NORMAL ALTILIM

2.6.4.7.1
8.7.3.5
2.5
6.8.1.3.11.10
8-SİYAH İNCİ
5.3

ALTILIM

2.6.4.7.1
8.7.3.5
2.5
6.8.1.3.11.10.4.6.2.5.7
8-SİYAH İNCİ
5.3.2.1Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski