04 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriBayram bitti hepimiz yeniden iş başı yaptık. Çalışanlara kolay gelsin. Ankara bülteninde bir kaç koşu bana karışık geldi. Kocakaya'ya güvenip oyunumu paylaşacağım. Bol şans diliyorum. 

Ankara pistinde çim pistten kum piste dönen tayları yıllardır takip ederim bir çoğu kazanmıştır. Az farkla kaybettiği yarışın beraberinde kum piste dönen Latif Baba'da bunlardan bir tanesi olmaya adam isimdir. Akın Sözen'in Abisinin Gülü tercihi ve daha hazır durumda Allöööş şablonumda yer alacak isimler. 

Yarım boy farkla Dolphins Girl'e kaybeden Royal Chick elle tutulur bir kaç rakibinin birleştiği gurupta özlemini çektiği birinciliğe kavuşmaya çok uzak değil. Akın Sözen'in yapması gereken rakiplerine karşı sabırlı davranış gösterip sonrasnda yarışı koparmak. Sağlama almak isteyenler Deepika ve Spirit Of The Sky ikilisine şans verebilirler. Bursa pistinde yarış içerisinde Özcan Yıldırım'ın zorladığı Dervişbey doğal sonuçla birincilik alarak sahadan maidena veda ederek ayrılan isimdi. Ankara pistine alışkın olmakla birlikte formu yükselen rakiplerle aynı terazide yer alması doğal safkanın jokey önceliğini değerlendirmeden geçmeyeceğim. Yüzdeye vurduğumuzda Bursa çim pistinden gelen safkanların Ankara çim pistine uyumu daha kolay olmakla beraber arap safkanların etkilenme oranı daha düşük. Dervişbey bir kaç ayağın kalabalşık tutulacağı bültende güven aşılayan isim olduğu için bankomdur. 


NORMAL ALTILIM

1.9.3.10.5
4.7.1
6-ROYAL CHICK
1-DERVİŞBEY
8.2.4.6
5.4.12.10.1.7.11

ALTILIM

1.9.3.10.5
4.7.1.13.5
6.3.2
1-DERVİŞBEY
8.2.4.6
5.4.12.10.1.7.11


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski