06 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı Tahmini (TUTTU 275 TL)Ankara'da ikramiyeye göz kırpan bültenden beklediğimiz sonuçların çıkmasını beklememiz en doğru düşünce olur. Bir bankoya bir ayağı da iki atla geçebileceğim şablon oluşturdum. İnşallah faydası olur.


Bankomla başlayacak olursam Günsalar'ın çizgiye ulaştığı iki yarışta rakiplerine 10 boy fark atması son zamanlarda çıkan taylarda görülmemiş farklılık olabilir. Kalite kokan rakip Kösef zorlayabilecek mesafede değildir. Günsanlar'ın hızıyla yarışı bir anda ön safhada abluke etmesi hiç kolay ayak uydurulabilecek birşey değil. Mesafe 1600 falan olsaydı buna imkan verebilirdik. Adana pistinden formda koşuya yolculuk yapacak tayı günün bankosu olarak öneriyorum.
Birinci altılının ikinci ayağında Order Of The Rose'nin yanına kimi yazayım diye düşündüğümde Ön tarafı esir alacak Mine Of The Fire'de karar kıldım. Kocakaya çok güvendiği safkanla düzlükte rakibine teslim olarak ikinci kalmasına sebep olmuştu. Karataş'la şansı yakalarsa affetmez.Order Of The Rose kısa mesafelerin düzenli iyi sonuç alan safkanıdır. Seri stilli rakibini sıkıştıracak ev birinciliği isteyecektir. 

Koşularının ilk senelerinde üzerine bir çok bahis aldığım Crochet'e nerede iyi sonuç alamadığını çıkartamadığımdan bir daha oyun yapmamıştım. Göz kararı rakiplerinin uygun olması iyi sonuç almasına sebep olabilir. Erkek rakipleriyle savaşacak Thumbs Hup beklenen patlamayı koşuda yapabilir. Kilosu ağır aptrantiyle mücadeleye çıkacak Jacobin'i de yazarım. 
Sezer Ankara Tahminleri

3.11.9.8.1
1.2
2.1.4.3.5
2-GÜNSALAR
5.9.1.2.4
2.5.1

52.5 TL 

ALTILI GANYAN 275 TL VERMİŞTİR

ALTILIM

3.11.9.8.1
1.2
2.1.4.3.5.8.6.7
2-GÜNSALAR
5.9.1.2.4
2.5.1.7

105 TL 
Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski