07 Ağustos Sezer İstanbul At Yarışı TahminleriDün Ankara'da ufakta olsa veren ikramiyeyi ölçekli şablonla Kış Masalı'nı ekleyip kolayca buldum. İstanbul'da 1. altılının başlangıcından son ayağına kademe kademe zorlaşan bültenden de birşeyler çıkartabilirsek ne mutlu bize. Bol şans diliyorum. 

1. koşuda  QUEEN OF DARKNESS sentetik pistte duble yapan tayın birinciyle 13 boy farkla beş atta dördüncü olduğu yarışının aksine sonuç olarak ayaklarının yere daha sağlam bastığı sentetik piste geri dönüşün değişen jokeyiyle yapacak olması ve rakiplerinin denkleşmesiyle rakip seçeneği olarak gördüğüm Redamancy'den daha şanslıdır. 

Gökyüzü için ne desem az. 19 birinciliğe sahip kısrak altı koşudur rakiplerini eziyor desem yeri olur. Saadettin Boyraz abinin son zamanların en iyi uyumunu yaşadığı safkanla altı yarıştır bileği bükülmüyor. Rakip olarak rahatsız edecek bir safkanın olmayışı şansını tavan yapan Gökyüzü'nün birincilikler serisine eklemeye yapacağı yarışta gün içerisinde banko değerlendirilecek isim olması şüphesiz işimizi kolaylaştıracaktır. 

Art's Man Karataş'la ikiledi. Yarışlarda bekle yaparak kazandığınıda ele alırsak koşuda ön tarafı yalnız başına parselleyecek olmasıyla şansının fazla olmasını düşündüğüm safkan birinci olabilir. Bir koşu kazanarak başlayan Zafer Ateşi kalitesiyle rakibine zor anlar yaşatacak isimdir. 

Onca sert koşulardan bir anda sentetik pistte uygun gurupta start alacağını gördüğüm Abjarkız Karataş'la pisti kabullenebilirse kazanması zor olamayacak isimlerdendir.Biraz sık koşması düşündürücü olan Abjarkız'ın çim koşularını pas geçerek bugüne devam etmesi ilk şans hakkını elde ediyor. 
NORMAL ALTILIM

2.3
2-GÖKYÜZÜ
1.5
4.5.8.2.3
5.1.4.3.12.2
1.4.9.8.7

41.5 TL 

ALTILIM

2.3
2-GÖKYÜZÜ
1.5
4.5.8.2.3
5.1.4.3.12.2
1.4.9.8.7.3.5.2.6

75.6 TL 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski