11 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriAnkara bülteninin zorluğu ve içinden çıkılmazlığını çalışmamla boyunu kısaltmaya çalıştım. Faydam olursa ne mutlu bana diyorum. Bol şans.

Her zamanki gibi bankomla başlayacağım. Kazanan hazır rakibi Övünç yanında hiç şansı olmayan Sakarya Güzeli'nin mücadelesi hoşuma gitmişti. Akın Sözen'in raporunda önünde çim yarışlarına karşılık bir daha jokeyliğini üstlenip kum koşusunda start almasını sağladığına inandığım taya güvenim bir kat dara arttı. Bende kum pistte sonuç almasını beklediğim Sakarya Güzeli'ni günün bankosu olarak öneriyorum.
Abjarkız zorlu yarışlardan çıkarak guruba gelecek isimdir. Dört gün önce sentetik pist yarışında inanılmaz kötü koşarak altıncı olduğu yarışıyla düşüncelerin altında kalarak düşük notla yarışı bitirdi. Çim yarışlarını daha güzel ve ilgi çekici şekilde tamamlamasıyla Abjarkız favorimdir. Kum pistte kolay kazanan Aracı ekürisinin Only The Brave rahatsız edilmezse soluk almadan koşuya noktayı koyabilir. 

İlgimi çeken isimlerden King Thurep isimli safkan satış koşusunda çok kötü koştu diyebileceğimiz bir isim. Rakiplerini biraz ön tarafta yakın takibe alırsa Hışman'la gurubu ayırabilir. Start problemi yaşamadığı zaman rakiplerine etkisini hisettirecek isim Ashoka rakip.Önde boş kalırsa toparlanan Cavarodosi ve Dominance sıralaması normal altılıya bu ayak için yeterlidir. 
NORMAL ALTILIM

2.4.10.9.7.13
5.3.2
4.1.3.6
1.4
3-SAKARYA GÜZELİ
5.8.3.9

37.8 TL

ALTILIM

2.4.10.9.7.13.1
5.3.2.1.4
4.1.3.6
1.4
3-SAKARYA GÜZELİ
5.8.3.9.2.7

117.5 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski