13 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri
Bu aralar şartları açık ve formda safkanların toplandığı gurupların bir çoğunda sürpriz atların kazanması zorluk oranını ortaya çıkartıyor. Güvendiğim bankoyla şablonu oluşturacağım faydası olursa ne mutlu bana diyorum. Bol şans.


Birinci koşuda 18 boy fark yapan Leros'la didişmeye kalkan Power Smeel birinci olma yüzdesi en fazla isimdir. Çimde ilk defa denenecek Allöşş ve Baronial üçü bir arada şablonda. 

Form durumunu sabitleyen Kadhan'dan güzel sonuç almasını bekliyorum. Gücüyle koşuya startt çıkışında ağırlığını koymasıda muhtemeldir. İyi bir beklemeyle acı sprintini tutturabilirse Cibekoğlu kopup gelebilir. Astreoid'de beklentilerin üzerinde akışa kapılıp sürprizde yer alabilir. 

Bankom Bozkara yarış içinde huysuzluk belirtileri verdiği koşudan uzak farkla ayrılarak Kaizbert hattına layık birincilikle sahaya damga vuran isimdir. 7 boy fark yaparken elini bile kıpırdatmadan süzülerek çizgide fotoğraf çektirdi. Pist pist dolaşan Sedatağa ve Kayakardeşler iismli rakiplerine şans tanımasını beklemediğim tayı banko olarak öneriyorum. 
Orta mesafeli koşularda ne kadar iddaalı olursa aksine uzun mesafelerde o kadar kötü koşan Tsarigrad Ankara pistini aşina bir isim. Gökalp Arslan  safkanla uyumsuz oluşundan kötü yerde bitirdiği yarıştan ders alabilecek biniciyle sahada gücünü gösterecek safkan ilk şanslı. İyi polis kötü polis tarzı koşulara sahip safkan Gizmo ve toparlanan Ağcabeyi şanslı isimlerdir. 

NORMAL ALTILIM

5.1.2
4.2.8
4.3.5
1-BOZKARA
3.5.4.8.9.2
5.3.2.1

45.3 TL 

ALTILIM

5.1.2
4.2.8
4.3.5
1-BOZKARA
3.5.4.8.9.2.6.7.1
5.3.2.1.4.6.8


Yorum Gönder

0 Yorumlar