15 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri1. şartlı koşuda idman serüvenleri gayet iyi görülen Çivit ve Flying Girl hazırlıklarını gösterişli gördüğüm iki isim. Çime yatkın isimler olmalarıyla küçük şablonda es geçmeden ikisine biren şans vermeyi düşündüm. Şablonu biraz genişletecek olursam Süyümbike ve Yılkı isimli taylarda geniş şablonda yer almalıdır. 


Macau pist değişikliğinden olumsuz etkilenmeyen isimdir. Ankara pistinde tek koşusu zorlanmadan uygun gurupta kazanarak sonlandırdı. Koşuya tempo yapabilmesi zor olduğundan İstanbul koşusunda olduğu biçimde bekleme yaparak birinciliği koparmaya çalışacaktır. Bay Alves ve Eurisa önde kapana alacak isimlerdir. 

Bankom Blach Chinese son koşusuyla eski zamanlarına adım atarak Ankara çim pistinde yarıştığı son  çim yarışını kazanma serisine yenisini eklemesi açısından bulduğu gurup ve mesafe herşeyiyle notunsa eklenecek artılarla dolu şartların çokluğu ve uzun süre idman yapıp havasına suyuna alışkın olduğu Ankara pistinde banko olarak güveneceğim isimdir. 

İkinci şartlı koşuda Erkmen'in kardeşi Havana kardeşine yakın koşu stiline sahip olabilirse koşuyu hanesine yazdırabilir. Start çıkışı çok önemli. İdmanları iyi Suzani ve Yalçınkız, daha geniş oyunda Ahsenim ve Sevimli Kız şablonda olması gereken isimler. 

Ankara pistinde iki sefer üç olan Charlatan'ı banko olarak değerlendireceğim. İstanbul koşusu ikincilikle biten safkan Demirkurt isimli rakibini burun farkıyla kaybetmesini telafi edebilecek avantajlarıyla kavuşmak istediği birinciliğe yarışla ulaşacak Charlatan bankomdur. 


2.ALTILIM

6.11//12.1.10
8.2.7.10//6.5
6.8.7.2
2.1.3.8
1-CHARLATAN
2.6.3.7

1. ALTILIM

5.3.10.11
3.5.4.1.2
2.1.4
4-BLACK CHINESE
6.11//12.1.10
8.2.7.10//6.5

Yorum Gönder

0 Yorumlar