18 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriBeş gün öncesinde sert iki rakibine takılan Canbeşircan sık koşmaktan yakınmazsa rakiplerini atlatacağına inanıyorum. Kilosu ve sikleti çok uyumlu olarak sahaya çıkacak safkanın düşük tempodan faydalanacağını düzlükle beraber rakiplerine hakim olmada çok zorlanmayacağını aklımda kurguladım ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Sptir Of The Sky sprintini ayarlayabilecek jokeyiyle sahada yer alacağından ilk tercihim olarak şablonda yerini almalıdır. Harika koşu çıkartan Dona Vinka kazandığı yarışı huy edinerek devam edebilirse bir defa daha birincilikle tanışması zor olmayabilir. Aprantiden jokeye dönüşlerinde formunu bularak kazanan Sin mesafeye yatkın oluşuyla rakipleriyle denk seviyede mücadele edecek isimdir. 

Jokeyinin ısrarıyla iyice dinlenen Sour Times koşu kaybetiği rakiplerinden rövanşı alabilir. Sonu dirençli ve kuvvetli olan Ashera eküri avantajıyla favoriyi sıkıştıracak isimlerdir. Thumps Up'a geç atağa kalktığından kaybeden Mezzo Soprano değişen jokeyi ve hafif sikletiyle aradığını bulabilir. Bir ihtimal kazanma şansını yenden yakalama fırsatını geri tepmeyecek Thumps Up sıralamasıyla bu ayak yeterlidir.

Tuncer güç ve kuvvet bakımından rakiplerinden daha önde. Start çıkışı ve koşu içi problemlerini Kocakaya iki yarıştır en aza kadar indirip bir şekilde yarışı aldı ve ikincilik çıkardı. Favori ama güvenilecek bir isim değil. İstanbul'da açık koşu gören Sivaslıoğlu beklentilerin üzerinde sonuçla uygun rakiplerle start alacak. Övünç kolay kazandığı yarşta derecesini biraz geliştirse çok farklı konumda olup banko olarak verilebilirdi. 

Kısa mesafede akışlı sprintiyle iki rakibinin ensesinde üçüncü olarak ayrıldığı koşuyu tekrarlarsa Mandalorian idmanları ve mesafede birinciliğe göz kırpıyor. Kalite kokan Popular Cıty ekürinin ileride farklı sonuçlar almasını beklediği bir isim olmalıdır. Shanara üçüncü isim olarak şablonda yer vereceğim isim. 
NORMAL ALTILIM

4-CANBEŞİRCAN
2.6.3
6.2.8.7
3.2.6
4.6.8
7.8.9.1.4.5

37.8 TL 

ALTILIM

4-CANBEŞİRCAN
2.6.3.4.10
6.2.8.7.5.4
3.2.6
4.6.8
7.8.9.1.4.5

113.5 TL Yorum Gönder

0 Yorumlar