19 Ağustos Sezer İstanbul At Yarışı TahminleriGünün ilk ayağında süratli isimlerin küme halinde toplanmasından en iyi sonucu almaya çalışacak sonu kuvvetli isim Daloğlu son anları yalnız başına çizgide fotoğraf çektirerek bitirebilir. Koşunun en süratli ismi Adaletlikasırga sentetik pistte düşük kalmazsa şanslı olur. Pist değişmeden kısıtlı gücünü bir şekilde kullana Gündoğarken ve en tepedeki Kazdağı dörtlüsü benim tuttuklarım. 

Beş aydan fazla sahalardan ayrılık süresi bulunan Agera kaldığı yerden devam ederse uygun rakiplerini sahadan silebilir. Bir yarışta aradaki eksiklerini gideren Grashof Karataş'la ikinci şanslı isim. Her zaman ters sonuca müsait isim Çekodayı ve önde boş kalacak Volta sıralaması şablonumda yer alacak. 

Karataş'la bir kat daha iyi koşan My Billionare son koşusuna benzer rakiplerine gurubu geride bırakmasını bekliyorum. Sümelhan'ın ön gurupta yalnız kalmasıyla mesafede en iyi sprint gücüne sahip safkan binicisinin gayreti ve zamanlamayı iyi yapması birinciliklerine bir yenisini daha ekleyecek. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

Ankara yarışında koşunun  tümünde değişik işler yapan Alaska mesafede sorun yaşamaz. Sentetik pisti yedimi grubu kolayca geride bırakabilir. Özcan'la iyi anlaşan safkan favori. İki mesafeli sentetik pist koşusunda tabeladan düşmeyen George Best Alaska'yı zor durumda bırakabilir. Geniş oyuna Lady Kara'yı da eklerim. 
NORMAL ALTILIM

6.7.2.1
6.2.5.9
6.7.3.5
3-MY BILLINONARE
3.6
4.3.2.8

ALTILIM

6.7.2.1
6.2.5.9.1.8
6.7.3.5.2.1
3-MY BILLINONARE
3.6.4
4.3.2.8


Yorum Gönder

0 Yorumlar