23 Ağustos Sezer İstanbul At Yarışı TahminleriAprantilerin ikramiye için yarışacağı koşudan Babaarif bende önde çıkan safkan. Bursa'da favori çıktığı yarıştan daha etkili olmasını beklediğim pistte favorim. Formunu yakalayan Ulubatur baskıyla karşı karşıya kalacağı koşudan sıyrılma peşinde olacak isimdir. Sprinter Alemin Kralı ve düzelen Yoldaşhan sırası şans verdiğim isimler. 


Denk güç denk gurup isimlerin fazlalığından burayı banko tercihiyle geçmeyi daha mantıklı buldum. Tavşan görevini üstlenecek bir kaç koşucu ismin Harput Rüzgarı isimli safkanın koşu tarzına yakın tempoyu tutmaları ağır kilo siklette Kocakaya'yla geçmiş zaman bir defa ikinci kaldığı yarışta bulunan Harput Rüzgarı uygun gurupta formundan bir şey kaybetmeden pistte şans aramasıyla banko tercihimdir. 

Önde boş kalacak Tipi Tip virajı düşük seviyeli tempoda dönerse arka gurubu şarşırtıp bitirme şansı yüksek isim. Jokey değişikliğini avantaja çevirmesiyle ve kovaladığı formunu yakalayan Uğur Bubam rakibi. İki yarıştır binici kurbanı Ferhan triosu şablonumda yer vereceğim isimler. 

Koşu derecesini beğendiğim Aşkartay uygun gurupta kesinlikle şablonda yer vereceğim ilk isim.  Bursa Kocaeli karışımı koşuları iyi Kaçanadam sentetik pistte iyi koşar. Tekrar sentetik pist seçilen usta binicili Chris Bey ve maiden kazanan Efe Halil iyi performansıyla şablonumda olacak. 
NORMAL ALTILIM

2.3.1
5.8.7.10
2-HARPUT RÜZGARI
2.3.6
6.7.9.2.1
1.3.2.7

44.2 TL 

ALTILIM

2.3.1.5
5.8.7.10.6.1
2-HARPUT RÜZGARI
2.3.6
6.7.9.2.1.8

1.3.2.7

120 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar