25 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriAnkara'ya uzun zaman sonra güvendiğim bir oyun vereceğime inanıyorum. Bol şans diliyorum. 


Günün birinci koşusunda eküri isimlerden Akon eskiden dışa doğruya sapar koşuları tamamlayamazdı. Sıkıntısından kurtulmasıyla ekürisi Maicon'a sigorta olacaktır. İstanbul'dan formda koşuya katılacak Maicon ilk atım. Sert rakiplerle arasında üçüncülüğü muazzam Lua Lua birinciliği kovalayacak ikinci isim. Yeterli forma kavuşan Kısasbeyi ve aşağıdan Cavaradossi şans vereceğim safkanlar. 

Düzlükte bekleme yapmasının faturasını ağır bir biçimde ikinci olarak ayrılma ödeyen Derin Mavi dilinden anlayacağı binicisi Harun'la ilk atım. Son zamanların flaş aprantisi Çankaya'yla güven veren Boztepebeyi özlemini tuttuğu birinciliğe ulaşabilir. Sık koşan Kelemer Ankara şehrinde iki birincilikle tanışmış bir isim. Rakipleriyle baş edebilir. Gurubun iki kısrağından Prenses Aslı'dan da ters sonuc çıkabilir. 
Kısa mesafeli son yarışında mesafeden ötürü kazaya uğrayan Montego tek rakibi olarak işaretlediğim Özyel'den daha formda ve mesafede derecesi iyi olduğundan aynaya ulaşmadan rakiplerine kuracağı üstünlüğü sona kadar taşıyacaktır. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

Rakiplerin tamamı arada aynı koşu içerisinde yer alarak birincilikleri hanelerine yazdırmışlar. Dört koşu gören Osman Baba fit duruma geldi. Birincilik sırası onda olabilir. İki kötü koşu çıkartan Anka ve Sun Of Day ayağın son ismidir. 
NORMAL ALTILIM

5.4.1.6
2.5.3.9
3.2.4.6
1-MONTEGO
4.2.10.12
6.4.3

53.5 TL 

ALTILIM

5.4.1.6
2.5.3.9.1
3.2.4.6.5
1-MONTEGO
4.2.10.12.1.8
6.4.3

126 TL Yorum Gönder

0 Yorumlar