27 Ağustos Sezer Ankara At Yarışı TahminleriGünün birinci koşusunda iki yarış gören Crochet eşdeğer rakipleri arasında favorimdir. Aprantisiyle iki yarış kazanan uyumlu Eloin sık koşularına bir defa birincilikle daha sıkıştırabilir.  Sık koşan isimlerden olup formunu devam ettiren Sourtimes ve Mezzo Soprano bu ayak için yeterlidir. 


Bir kum üç çim koşusunda  sıralı biçimde ikincilikler alarak kazanmamakta ısrar eden Gürlerkızı hışman çizikle ikinci sefer pistte yer alacak isimdir. Son koşusu iyi sayılan Malya Güzeli ve diğer tecrübeli tay Wind Girl'ün zorlayacağı Gürler Kızı'nın iki rakibine üstün şekilde koşuyu formuyla tamamlayacağından banko önerimdir.

İstanbul'dan formda gelecek Duman uygun gurupta favorimdir.Adana çim pistinde iki koşuda ikinci olan Efsane Artun formunu birincilikle süsleyebilir. İstanbul'da son koşusunu yeterli gördüğüm Hanamici Özcan'la ön gurupta yer alacak bir başka safkandır. 

Uzun mesafeli kum pistte kazanan Only The Brawe bir sonraki çim yarışında Abjar Kız'a az farkla kaybeden isimdi. Bir de bir yaptığı piste yeniden çıkmasıyla rakiplerine şans tanımadan temposuyla birtirebilir.Kum pisti fazla tercih etmeyen Secret Blood'da rakibidir. 


İlk koşusunda jokeyini deviren Medusa iyi tay olduğunu düşündüğüm isimdir. Hızıyla rakiplerini yanına yanaştırmadan kazanabilir. Kum pistte iyi koşacak isimlerden Flying Girl ve formda isim Diblin Güzeli üçlüsü önceliklerimdir.
ALTILIM

6.1.3.8.2.7
GÜRLER KIZI
2.6.8
3.5
1.6.3.2.5.10.7
8.6.3.1.11.4


105 TL 

NORMAL ALTILIM

6.1.3.8
GÜRLER KIZI
2.6.8
3.5
1.6.3.2.5.10.7
8.6.3

34.5 TL 

Yorum Gönder

0 Yorumlar