Güzel pazar günü geçirmenizi temenni ediyorum. İstanbul programını zevkli buldum. Şans yanımızda olsun. 


Günün  birinci koşusunda Bursa'da bazı yarışlarına iyi sonuçlar alan Calibe Tay tempoyu belirleyen  isim olabilirse kazanabilir. Aprantiler içerisinde en deneyimli binici olarak gördüğüm Evner Şimşek'li Bersun Ateşi kazanarak moralli geleceği yarışta şanslıdır.İstanbul'da kazanmasının yanı sıra iyi sonuçlar alabilen Kamakaya ve formunda gelişmeler olan Özburgaz sırasıyla tuttuğum isimlerdir. 

Her kısrağın bir yarış kazandığı gurupta Redamancy Ankara'da katıldığı tek çim yarışında ikinci kalarak gene başladığı piste bu sefer tecrübeli biçimde gelecek. Son yarışına benzer şartlarda sahaya gücünü katabilirse tatlı tutulduğu idmanlarıyla günün banko ismi olacağına inanıyorum. 

Kısa mesafeli koşuda kalitesiyle Sharpa kuponlarda yerini almalıdır. Mesafeden dolayı işi biraz olsun zor olabilir. Ankara'dan kazanarak gelen Luminescence bir solukta istediği sonuca ulaşabilir. Tancanbey'de gidişattan faydalanıp rakiplerini çizgide yakalayabilecek isimdir. 

Birbirine denk güçlerin çarpışmasında son yarışlarını beğendiğim Curtalaro ilk atımdır. Grashof Karataş'la kolay bir koşu kazanmıştı. Mesafeyi sevende bir isim. Kuponlarda olması lazım. Aslan Adam rakibi Doğa Kanunu'na yakalanmamak için tempoyu sert tutacak. Bir koşu gören Makaracı Çocuk'la bu ayağı geçeceğimize inanıyorum. 
1. NORMAL ALTILIM

4.1.2.5
4.3.5.7
1-REDAMANCY
1.2
5.6.7.2.4
2.5.3

1. ALTILIM

4.1.2.5
4.3.5.7
1-REDAMANCY
1.2.3
5.6.7.2.4.1.3.8
2.5.3.7