İstanbul'a bankomla başlayacağım. Megaloman ilginç sonuçlarla daha maiden serüvenine son vermeyen safkanın Sea Brezee saldırdığı koşuda üstün enerji göstermesiyle zayıflaşan gurupta hak ettiği birinciliğe uzanması zor olmayacak şekilde bir sonuç almasını bekliyorum. Özcan Yıldırım koşuda ağırlığını safkana hisettirecek gayretiyle aynaya atacaktır. Bankom Megaloman.

Uzun süredir koşmayan Kızıltüy rekor denemeleri yaptığı idmanlarını sağlıklı şekilde tamamlayıp gücünü topladığını düşünüyorum. Aradan çok etkilenmediği vakit kazanması zor olmayabilir. Kötü yarış izlerini uygun gurupta silmeye uğraşacak Enjoy rakip.

Baba İsmail'in kardeşi Hür Uçan kazandığı koşuyla aldığı kiloyu denkleştirebilecek güçte bir isim. Özcan'la bir defa daha aynayı önde geçen isim olabilir. Bursa'dca bir çim yarışı kazanan İlkaşk kayıba gittiği kum yarışlarının semerisini uygun gurupta birincilikle süslendirebilir. 

İkide iki galibiyetle koşuya deklare olan Live The Moment iyi anlaşabileceği binicisiyle ilk atımdır. Kısalan mesafede beyaz bayrak yarışlı yaparak ayna ulaşmaya çalışacak Alto ikinci atım. Kocakaya'nın kantamasını yakından bildiği Vivaldi Storm orta mesafede değerlendirilmelidir. 

Kocaeli'de bir koşu gören ekürinin Key Of Magic isimli tayı ilk atımdır. Kızıltüy'ün kardeşi Lokum gurup yarıştan çerez guruba düşmesiyle rakiptir. İdmanlarında iyi görünen Lion Empire bu ayak için yeterlidir. 

NORMAL ALTILIM

9-MEGALOMAN
1.8
5.2.1.3.4
1.4
3.4.2
4.9.5

37.8 TL 

ALTILIM

9-MEGALOMAN
1.8.6.2.5.3
5.2.1.3.4.6.7
1.4.2.3
3.4.2
4.9.5

105 TL