Dün İstanbul'da küçükte olsa ikramiye alabildik. Ankara'da yorumlarını her zaman olduğu gibi kısa ve net tutacağım Bol şans diliyorum.


Günün ilk koşusunda arası görünen Doruyiğit gurubun uygunluğuyla ilk sırada şans verdiğim isimdir. Ankara'da sert rakiplerle iki yarış koşan Ustura kesinlikle kuponda yerini almalıdır. Rakiplerinin aradan çıkması büyük şans faktörü olarak Ustura için fırsattır. Kötü sonuçlarla dolu totosu bulunan Özayberk sürekli start almasıyla şansızlığına son verebilecek rakiplerle mücadele edecek isimdir. 

Ne olursa olsun sık koşan Abjarkız süratli koşuya ayak uydurabilecek yetenekte olmasından dolayı ilk atımdır. Üç şehirde iyi sonuçlar alan Innovation Özcan Yıldırım'la bir daha buluşmasından sonuç alarak çıkabilir. 44 gün dinlendirilen Change Of Meloş iki rakibinin hatasını bekleyecektir. 

Banko tercihim Only The Brave Ankara kumunu çok seven isim. Mücadeleye çıktığı iki yarışında zorlanmadan birincilikleri kasaya yazdırdı. Kaçak ve bekleme yeteneğiyle rakiplerinden bir tık farklı isim olarak düşündüğüm safkanın aynayı önde geçmesini bekliyor günün banko ismi olarak öneriyorum. 

Ermeydanı virajı kolay döndüğü koşuyu aynaya uzanarak zorlanmadan kazanmış bir isim. Kilosu ağırdı şuan daha hafif sikletle denk gurupta favori. Er Meydanı'na kaybettiği yarışta beğeni kazanan Daryüz rakibidir. Kazanarak üzerindeki kara bulutları bir bir dağıtan Yakutiye, tempoyu ayarlayan olursa Arareyki şanslı isimler.
NORMAL ALTILIM

2.1.4
2.8.4
2.3.1
4-ONLY THE BRAVE
6.8.4.7
2.1.3.5.4.8

ALTILIM

2.1.4.5
2.8.4
2.3.1.4
4-ONLY THE BRAVE
6.8.4.7.9.5
2.1.3.5.4.8