Günün ikinci koşusunda birbirinden iyi yarışlar var olan Yetimali birincilikle henüz tanışamayan isimdir. Rakipleri uygunlaşan safkan idmanlarının olmaması sebebiyle beni endileşelendiren isimdir. Uygun gurupta çok yaklaştığı birinciliğe ulaşabilir. Arifço sentetiğe göre performans olarak daha üstün gayret gösterdiği çim pistte rakibidir.

Günün üçüncü koşusunda İki çim yarışında iki sefer ikincilikler alan Sapadere eküri desteğiyle sahada yerini alacak. Safkanın kolayca sentetik pistte performansını sahaya yansıtacağına şüphe duymadığım gibi kazanmasını da bekliyorum günün banko ismidir. 

Günün dördüncü koşusunda koşular ve form olarak guruptan sıyrılmasını başaran Stallion Falcon önde ısrarcı olmazsa bile üstünlük kurmaya yakın olduğu rakipleriyle mücadelesinden aynayı önde geçerek ayrılabilir. Tek olarak değerlendireceğim. Prof Striker ve Kaynarca rakipleri. 

Günün beşinci koşusunda bir koşu gören klas safkan Ederlezi nefes açığını kapatarak katılacağı yarışta ilk atımdır. Ön blokta tempo yüksek olursa Harput Rüzgarı uzun süren birincilik özlemine aynayı önde geçerek son verebilir. Tipitip ve Uğur Bubam bu ayak için yeterlidir. ,


Bugün 11 koşu olduğundan altılının ilk ayağı  2. koşudan başladığı için Birinci altılıda son ayak eklenmiştir. 

KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Başlığı yanlışlıkla Ankara olarak yazılmıştı. Daha sonra düzeltildi.


NORMAL ALTILIM

4.5

4-SAPADERE

3-STALLION FALCON

1.6.2.5

3.7.1.4.2.5.3.8

1.3.6

13.4 TL 

ALTILIM

4.5.1.2.3

4-SAPADERE

3.5.1

1.6.2.5

3.7.1.4.2.5.3.8

1.3.6

100 TL