26 Eylül Sezer Ankara At Yarışı Tahminleri


Günün 1. koşusunda idmanlarını sahaya taşıyamayan Tsarigrad 1600 çimde koştuğu iki yarışta ıskaladığı birinciliği ve Başar ardı ikinci olduğu son yarışında gösterdiği eforu bir kez daha gücünü kullanarak rakiplerine hissettiği zaman aynayı önde geçen isim olur. Aksi bir durumda Ankara çiminde iyi koşan Günpınar ve rakibi ısrarcı olmazsa ön tarafı kendi halinde götürebilirse Güvenağa ikiliis şablonumda yer alacaktır. 

Günün üçüncü koşusunda bankom Ser Pehlivan'dır. Safkan Şartlı, Kısa Vade ve Gurup koşularda sergilediği performansını aldığı sonuçlarla pekiştirince bende uygun isimlerin arasında düşünmeden tek atmayı düşündüm. Özcan iki isim arasından da seçtiği isimle iyi koşularının çabasını alarak aynayı önde geçmesinde çok yardımcı olacaktır. Günün banko ismidir. 

Günün dördüncü koşusunda Uçan Fil'in rolanti tempoda koşuyu sürükleyeceğini düşünerek şansınında rahatsız edilmeyeceğinden olduğuna sonuç olarak vardım diyebilirim. Sık koşan Doğa Kanunu yakın markaj sağlayacağı rakibinden virajın sonunda kurturabilirse şanslı olur. Bir yarış gören Monteverde nefes yönünden etkilenmezse iki rakibini sıkıştırabilir. 

Günün beşinci koşusunda Favori ismim Silvertay'dır. Salih Çelik'le bir koşu kazanan safkan uygun kilosuyla tekrar rakiplerine üstünlük kurma peşinde olacaktır. Biraz formu düşen Özgenağa mesafe avantajıyla ikinci şanslı isim. Önde boş kalabilirse uygun kilosuyla Kopkaptar, kum pistte başarılı olmasına inandığım Daryüz ve ilk defa uzun mesafede şansını deneyecek Canseklavi şans verdiğim isimler. 

Günün sekizinci koşusunda Bursa koşusunda kazanması gereken isimken ikinciliği çim pistte alan Ankara kumunun hem cinsleri yanında yaş olarak en etkili ismi olduğuna inandığım Bidanem uygun gurupta iyi anlaştığı Müslüm Çelik'le aynayı önde geçecektir. İkinci bankom. 

GÜNEYAFRİKA DURBANVILLE TAHMİNLERİNİN TÜMÜNE TEK BAĞLANTIDAN ULAŞABİLİRSİNİZ TIKLA GÖR!

Günün dokuzuncu koşusunda İki koşuda kazanarak eksiksiz olarak yoluna devam eden Çivit iyi hazırlıklarıyla uygun grupta bir defa daha favorim. İstanbul koşusu etkili Güneşin Gülü Ankara'da başka performansla karışımıza çıkabilir. Çivit'e kaybettiği koşuyu rakibinin ardında takip edince ikinci olan Aladini üçlüsü bu ayakta yeterli isimlerdir. 

KARA KAMÇI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


1. ALTILIM

3.4.1

7.8.5.1//13.15.9

1-SER PEHLİVAN

2.4.1

7.3.9.4.6

6.10.12.1.9

2.ALTILIM

7.3.9.4.6

6.10.12.1.9

4.1.5.9//10.11

3-BİDANEM

2.3//5

4.11.9//1

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski