01 Kasım Sezer İstanbul At Yarışı Tahminleri


Günün birinci koşusunda 

Güzel koşularına devam eden Ulubatur seri rakibi Hilaleda isimli rakibine numarayı vermeyeceği koşuda derecesini düşük tutacağı gidişatta ilk  sırada şans verip aynaya yakın gördüğüm isimdir. İyi sonuçlar alabilen Akkula kazanmamakta inat ederek yarışlarına devam eden isim. Rakipleri uygunlaşan safkan Ulubatur'u zorlayacaktır. Sahip değişikliği yarayan sprinter safkan Akarnejat birinciliklerine devam edebilir. 

Günün üçüncü koşusunda 

Saetta hızıyla ve seri yapısıyla koşuya ağırlığını koyacak isimdir. Bundan faydalanacak Heart Of The King Ankara'da güzel form tuttu. İy,i hazır5lıklarla ilgililerinin İstanbul'da uygun gurup yakalaması ve kalitesiyle Saetta'dan düzlükte aldığı liderliği aynaya kadar koruyacak isimdir. banko olarak öneriyorum. 

Günün Beşinci koşusunda 

Aynayı bulduğu son yarışında biraz daha sert rakiplere üstünlük kuran Senara Acero sert binicisiyle ilk atımdır. Koşuya tempo verecek Enver İstanbul'da kalan Müslüm Çelik avantajıyla ikinci atım. Uygun gurup yakalayan bir diğer safkan Kingdon Of Fire sevdiği mesafede üçüncü şanslı isimdir. Üç ismi ayıramadım. 

Günün altıncı koşusunda 

Klas safkan Sülünbike uygun rakiplerle mücadelesinde aynaya çok yakın isimdir. Kaçak rakibi Köçek'e numara versede sonunu iyi bitireceğine inanıyorum. Son zamanlarda farkjlı performanslar sergileyen Cevherizade ikilinin sertlik yapması durumunda aradan sıyrılabilir. Usta pilotuyla Korkmazefe düzlükte sınırlı gücüyle rahat görüntüsünü birincilikle süsleyebilir. 

Günün yedinci koşusunda 

Erkek Tay Deneme'de mesafeyi koşmuş isim Full Throotle CTV ve Vernezza arkası üçüncü sırada bitirdiği yarışta Zabun'u geçmişti. Gazi koşusunda etkisiz kalarak sonuç alamayan safkan sentetik pistte kazanarak formunu kolayca yakalayan safkanı daha önce üstünlük kurduğu bir çok rakibi yanında ikinci banko olarak öneriyorum. 

İSTANBUL DERGİ ve BÜLTEN TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Günün dokuzuncu koşusunda 

Son startında sprintine geç başlayan Smart Girl uygunlaşan rakipler ve uzayan mesafede ilk atımdır. Son koşularında toparlayan My Troubled uygun sikletle özlediği birinciliğe kavuşabilir. Burada ikinci kalan Bitlis İncisi arada Bursa'da gördüğü koşuda iyi sonuç alan Bitlis İncisi formuyla aynaya yakın bir başka isimdir. 

KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 


2.ALTILIM

8.3.6.2.9//5.4

4.1.2

1.5.3

3-FULL THROTTLE

1.4.5.6.7

2.10.8//1.6 

1. ALTILIM

5.1.3//4.6

3.5.4.1

3-HEART OF THE KİNG

8.3.6.2.9//5.4

4.1.2

1.5.3

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski