04 Ekim Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

 

Henüz üçlü olan El Mascerano iki handikap yarışta iyi sonuçlar aldı.Devamını sertleşen rakipler arasında getirebilir. Apranti tercihinden dolayı güven kaybeden Çatalkaya formunu koruyor. Gördüğü yarışlarla toparlanan Yazlalı ve formu gayet iyi Çınarbey tuttuğum isimlerdir. 

AĞAPERSEN

Son başarısız performansında uzun mesafeden etkilenen safkan üç senede iki defa 1600 üzeri kum pistte şansını denedi. İkincilikler serisi yakaladığı formunu suya düşürecek bir şey olacağına inanmıyorum. Orta mesafeleri iyi koşuyor ve sürekli mücadele içerisinde kalmayı biliyor. Tokağoğlu'yla uzun zamandır birincilik hasretine son verebileceği gurubu yakalayan Ağapersen denk rakipleri yanında günün bankosudur. 

Şartlı-3 koşuda İstanbul Ateşi Totodan birinci at çıkmış olabilir burada sürpriz olma olasılığı yüksek koşu oldğu için Vortex ve Dağların Dansı isimli iki kısrağı yazabilirim. Favorilere dönecek olursak henüz etkili olamayan Santoroni Girl'ünde uzun mesafede şans yatacağını düşünüyorum. 

Sert gurupta tempoyu üstlenen Fealess Flame uygun rakipleri arasında ilk atım. Geçen koşusunda sürpriz yapan Fres Money daha hazır gireceği koşuda ilk rakip. Sık koştuktan sonra biraz dinlendirilen Darkin dinç şekilde koşuya katılacağından şablonda olmalıdır. 

KARA KAMÇI İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

NORMAL ALTILIM

9.2.5.4

1.6.7.2.12

1-AĞAPERSEN

4.3.7.9

3.4

4.6.3

ALTILIM

9.2.5.4.8.3.1

1.6.7.2.12.3.4

1-AĞAPERSEN

4.3.7.9

3.4.1

4.6.3Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski